Arama

Facebook reklamım ne zaman faturalandırılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Temmuz 2017 Gösterim: 1.073 Cevap: 1
AgeAnt Perry - avatarı
AgeAnt Perry
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2017       Mesaj #1
AgeAnt Perry - avatarı
Kayıtlı Üye
Merhaba beyler bayanlar. Direk konuya gireceğim. Bugün bir Facebook sayfası açtım reklam için de ininal kartıma 50 lira bir miktar yükledim. Reklamı verirken 270 tl İle gönderiyi öne çıkara bastım ve işleminiz onaylandı dedi. Şimdi ben 50 lira yükledim ininal kartına ama 270 liralık reklamı onayladım karttan mı gidecek yoksa yükledikçe mi 270 tl yi kesecek. ACİL AYDINLATIN KÜTFEN BENİ...
EN İYİ CEVABI NeutralizeR verdi
Günlük bütçeniz ve reklamın kaç gün yayında kalacağı önemli. Diyelim ki günlük 10 TL bütçe ile 27 gün boyunca toplamda 270 TL'lik reklam yayınlayacaksınız. Facebook faturalandırma zamanı geldiğinde o zamana kadar harcadığınız tutar kartınızdan çekilir. 270 TL dolmadan kampanyayı bitirirseniz, yine o zamana kadar kullanılan ücret tahsil edilir. Daha fazla bilgi için Faturalandırma Düzeyi sayfasını inceleyebilirsiniz: https://www.facebook.com/business/help/364871547019868
Sponsorlu Bağlantılar
The Fall Of Perry Payne.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
21 Temmuz 2017       Mesaj #2
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Günlük bütçeniz ve reklamın kaç gün yayında kalacağı önemli. Diyelim ki günlük 10 TL bütçe ile 27 gün boyunca toplamda 270 TL'lik reklam yayınlayacaksınız. Facebook faturalandırma zamanı geldiğinde o zamana kadar harcadığınız tutar kartınızdan çekilir. 270 TL dolmadan kampanyayı bitirirseniz, yine o zamana kadar kullanılan ücret tahsil edilir. Daha fazla bilgi için Faturalandırma Düzeyi sayfasını inceleyebilirsiniz: https://www.facebook.com/business/help/364871547019868
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.