Arama

TEOG kalktı, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ekim 2017 Gösterim: 1.311 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2017       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar öncelikle saygılar lütfen sizden rica ediyorum bu mesajıma cevap verirmisisniz? konuma geçelim ben bir 8. sınıf öğrencisiyim teog kalktı biliyorum ama ben çok üzüldüm ve stres oldum çünkü öğretmenlerimiz sınav soruları açık uçlu soru olucak ,dediler sınav açık uçlu soru olucak ve daha zor olucak daha çok çalışmanız gerek dedi öğretmenlerimiz. Ben çok stres yaptım uyuyamıyorum her an aklımda yıl sonu yapılacak olan sınav var hiç gitmiyor ben Meram Fen Lisesine gitmek istiyordum ama şuan gidemeyeceğimi düşünüyorum. Lütfen bana yardım edin çok kötü hissediyorum daha doğrusu bütün 8. sınıf öğrencilerine benim okulumuzdaki 8. sınıflardaki öğrencilerde böyle düşünüyorlar. bana ve arkadaşlarıma yardım edeceğinizden eminim şimdiden teşekkür ederim .
EN İYİ CEVABI tutibino verdi
sadece sakin ol şu an sen kendi potansiyelini biliyorsan ve kendine güveniyorsan sorular açık uçlu olsa ne yazar öyle değil mi ? :)
KENDİNE GÜVENMEN EN ÖNEMLİSİ ;)
Sponsorlu Bağlantılar
tutibino - avatarı
tutibino
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2017       Mesaj #2
tutibino - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
sadece sakin ol şu an sen kendi potansiyelini biliyorsan ve kendine güveniyorsan sorular açık uçlu olsa ne yazar öyle değil mi ? Msn Happy
KENDİNE GÜVENMEN EN ÖNEMLİSİ Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
Calm down , look strong, with their weapons and beat your enemies !
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2017       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sen streslenmişsin ama bunu fazla kafana takma sadece dersine çalış oyun oynamanada %20 oranında kısıtlama getir dershaneye gitmiyorusan ailenle konuş durmunuz yeterşe dershaneye git yıllık 2500 liralık dershanelerde var ben pazarlıkla taksitli 2000 peşin 1800e kadar indirdim ve okuldan gelince okuldaki konudan 10 dk tekrar yap bu sana yeter umarım istediğin liseye gidersin inşallah kazanırsın bende senin gibi 8.sınıfa geçtim babam ödev dışında bilgisayara elimi sürttürmüyor
Fisebilillah - avatarı
Fisebilillah
Onaysız
3 Ekim 2017       Mesaj #4
Fisebilillah - avatarı
Onaysız
Önce sakin ol teogun yerine açık uclu sınav gelmedi klasik geldi 5,6,7,8.sınıf ortalamaların ile bu sınav notunu karıştırıp notunu belirleyecekler
Ya da her lise kendi sınavını yapacak kazananı alacak
Ve yahut herkes evine en yakın liseye gidecek