Arama

Tarikatlar/Kültler/Mezhepler - Tanrının Çocukları

Güncelleme: 12 Ekim 2014 Gösterim: 4.792 Cevap: 0
BARIŞ - avatarı
BARIŞ
Ziyaretçi
27 Ocak 2007       Mesaj #1
BARIŞ - avatarı
Ziyaretçi
Tanrının Çocukları (Sevgi Ailesi – Cennetin Sihri)

Sponsorlu Bağlantılar
Bu hareketin temel inanışı “Sex for Jesus” yani İsa için sex’dir. Bu haraket adını daha sonra Moses Berg olarak değiştiren ve taraftarlarınca MO diye çağrılan David Berg tarafından 1965 yılında Us ‘da kuruldu.

İsa’nın ******leri
Elinde İncil ve dudaklarında aşk sözcüğüyle MO İsa’nın ******lerinin reklamını yapıp onları tanıtmaktadır. Kızlar ******lik yaparak hem Tanrının Çocukları’na dönenleri elde etmeye çalışıyorlar hem de MO için para kazanıyorlar. Akımı üyeleri kızları ; “Flörtçü” veya “Balık Avcısı Flörtçüsü” diye çağırıyorlar.

Moses Berg ana teması sex olan “MO yazınlarıyla” topluluklarıyla iletişim kuruyor. MO yazınlarına göre ;“Tanrı aşktır ve O seksi yaratan biridir.O homoseksüelliği, insest ilişkiyi , zinayı, yetişkin çocuk seksini ve çok eşliliği cesaretlendirmiş ve uygulamıştır”. MO Samilere şiddetle karşıdır (Anti-samitic).

Tanrının Çocukları diğer adıyla Sevgi Ailesi’nin toplulukları dıştan iyi görünüyorlar.Eski Hıristiyanlar gibi İncil’le birlikte yaşıyorlar ve caddelerde insanlara MO yazınları dağıtarak “İsa Sizi Seviyor” diyorlar.

Günümüzde Tanrının Çocukları
Moses Berg’in yani MO’nun şu anda nerede yaşadığı kesin olarak bilinmiyor. Dünyayla tek bağlantısı İsveç’teki mail adresidir. Topluluğun iddiasına göre 72 ülkede 10.000 üyeleri ve 90 toplulukları vardır. Her yıl 60 milyona yakın MO yazını dağıtmaktadırlar. Topluluk İngiltere’de “Heaven’s Magic” (Cennetin Sihri) adı altında yaşıyorlar.Son düzenleyen Mira; 12 Ekim 2014 23:45 Sebep: ''dunyadinleri.com - Dünya Dinleri: Tanrının Çocukları'' kaynak gösterildi.
Hızlı Cevap
Mesaj:

Benzer Konular

27 Ocak 2007 / BARIŞ Din/İlahiyat
27 Ocak 2007 / BARIŞ Din/İlahiyat
1 Mart 2012 / sudeniz Din/İlahiyat