Arama

Aydilge Sarp

Güncelleme: 29 Ağustos 2009 Gösterim: 5.640 Cevap: 1
Kral_Aslan - avatarı
Kral_Aslan
VIP MsXTeam
14 Kasım 2006       Mesaj #1
Kral_Aslan - avatarı
VIP MsXTeam
1979’da Kütahya’da doğdu. Ortaokul ve liseyi Ankara’da Türk Eğitim Derneği Ankara Koleji’nde tamamladı. Başkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nü birincilikle bitirdi. Halen İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde radyo-tv-sinema üzerine yüksek lisans yapıyor. İlk romanı Bulimia Sokağı ile büyük ilgi gördü. 2 yıl arasından sonra ikinci romanı "Altın Aşk Vuruşu" kitabıyla okurların karşısına çıktı. Uyuşturucu bağımlısı bir piyanist ile mazoşist eğilimleri olan genç bir kızın bağımlılığa dönüşen aşklarının hikâyesinin anlatıldığı ikinci romanı Everest Yayınları'nca basıldı. En büyük iki tutkusu edebiyat ve müzik. Kendi şiirlerini besteliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

ESERLERİ

ROMAN:
Bulimia Sokağı (2002)
Altın Aşk Vuruşu (2004)

ÖYKÜ:
Kalemimin Ucundaki Düşler (2003)

.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Kral_Aslan; 31 Ocak 2008 15:55
Biyografi Konusu: Aydilge Sarp nereli hayatı kimdir.
Hayatın ne anlamı var.. Yanımda sen olmayınca....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kİtaplarını okumayan varsa hiç düşünmeden alıp okuyun derim. Kitap okumayı pek sevmememe rağmen oldukça sürkleyici ve güzel gelmişti bana ve ruhunuzu dinlendirmeye itiyacınız varsa Küçük Şarkı Evreni adlı albümünü de tavsiye edebilirim. Hayatımın en karmaşık döneminde bu gece ben ay adlı şarkısına çekilmiş olan klibi izlerken tanıştım Aydilge ile ve hayatımı çok değiştirdi kendisiyle tanışma fırsatım da oldu çok şeker biri...
neyse konuya dönelim Msn Grin kitap okumayı veya müzik adına iyi bişeyler dinlemeyi istiyorsanız Aydilge Sarp önerebileceğim isimler arasıda Msn Wink PaLyaJO - Elif
Sponsorlu Bağlantılar