Arama

Uykusuzlar Buraya, Gece Sohbetimiz

Güncelleme: 16 Şubat 2023 Gösterim: 327.423 Cevap: 3.070
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
11 Ekim 2005       Mesaj #1
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
İyi geceler arkadaşlar, bir sohbet bir mesaj bırakalım gece uyumayanlar ile ortam kuralım kanlı gözleriniz ile sabahımıza bir mesaj atalım burada..Msn Happy

Sponsorlu Bağlantılar
Gerçi ben şimdi uyucam yani konu içeriğini bilin diye açıklama yazdım biraz pasif kalıyorum forumda kendimi yetersiz hissediyorum yinede elimden geleni yapıyorum benim uyumam lazım yoksa bi daha uyumucam uyucak bi insan kalmıyacak hadi bakım ben kaçar sahurada az kaldı iyi eğlenceler size gün içerisinde görüşmer üzere çok çalıştık paydos zamanı.. Msn Party

Son düzenleyen CrasHofCinneT; 22 Eylül 2008 03:41
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
cans - avatarı
cans
Ziyaretçi
11 Ekim 2005       Mesaj #2
cans - avatarı
Ziyaretçi
bende tuğba yani cans
Sponsorlu Bağlantılar
no_fear_ - avatarı
no_fear_
Ziyaretçi
11 Ekim 2005       Mesaj #3
no_fear_ - avatarı
Ziyaretçi
UYUMUYANLAR ARASINDA REKOR KRABİLİRİM ÜNİV. HAYATIM BAŞLADIGINDAN BERİ GECE UYUMUYOR SÜREKLİ NETTEYİM REKORUM 72 SAAT HİÇ UYUMADIM BU KONU TAM BANA GÖRE Msn Happy ZTEN ATTIGIM MESAJLARIN SAATLERİNE BAKAN İYİ ANLAR
YAA 2. ÖGRETİM OLMAK HARİKA Msn Happy
mstiy - avatarı
mstiy
Ziyaretçi
11 Ekim 2005       Mesaj #4
mstiy - avatarı
Ziyaretçi
sahurlayalım dostlar..Turkiye
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2005       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Oyy Oyyy eskiden neydim... Sabahtan Ertesi Güne Kadar Kalırdım.. Şimdi Bilgisayarı Sattık Cafe Köşelerinde Takıl Oda 1 - 2 Saat Kardeşim Yemek Vermeseniz Daha Koyacak Ama Ne Bu Böle. Ama Yakındır Dönmem En Kısa Zamanda Bi Bilgisayar Bombalamak Lazım O Zaman Mutlu Olacağım.. Msn Grin

Gerçi Geceye ÇoK Var Ama Gece Olamıyacağımı Belirtmek İçin Yazdım Sorun Olmaz Dimi (:
caglayannet - avatarı
caglayannet
Ziyaretçi
11 Ekim 2005       Mesaj #6
caglayannet - avatarı
Ziyaretçi
kardes bide evde nete takılırsak tamam ya zaten 12 saat önündeyiz aksam eve giitigimizde yatagı zor buluyoz bide gece olsa bitmişiz.............Msn Grin Msn Grin Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2005       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir Bir BiriBiriLerine Bakar Bakar Bakar Dururum Giymiş Giymiş Giymiş Üstüne GüL GüL O GüLLEri SavururRrRr FaLan FiLan..

Uykusuzluğun Gözü Kör OLsun, Ne HaLe Sokuyor İnsanı Msn Sad
ozurlubeyin - avatarı
ozurlubeyin
Ziyaretçi
12 Ekim 2005       Mesaj #8
ozurlubeyin - avatarı
Ziyaretçi
eveeet bende yeni bi üye olarak ilk buraya mesaj yazıyorum. gerçi saat benim için daha erken daha ileriki saatlerdede atabilirim. üniversitenin labı maşallah 1 mb yle falan indirim yapıyo o denli hızlı. doyum olmuyo. bende saat 6 da lab kapanırken anca kalkıyorum. o arada da tüm interneti bilgisayara döküyorum Msn Happy . zaten dersim 12:40 ta başlıyo. 6 da yat 12 de kalk ordan derse. ramazanda bide sahur var gerçi ya idare ediyoz bi şekilde. falan filan... of be ne döktürdüm hemen ilk mesajdan öyle Msn Happy ...
Son düzenleyen ozurlubeyin; 12 Ekim 2005 02:11
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2005       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu Gece Beni Beklemeyin, Gezicem Dolaşacam. Msn Happy Çok Öslüyom Geceleri Sizleri Ayrı Kalmak Zor İş (:
caglayannet - avatarı
caglayannet
Ziyaretçi
12 Ekim 2005       Mesaj #10
caglayannet - avatarı
Ziyaretçi
ben dün gece saat 2 de yattım sabah 8 de kalktım geldim işe bugün gider gitmez ilk işim yatmak olacak..........Msn Disappointed cünkü cok uykususzum....Msn Sleepy ramazan bitene kadar biraz yorulacaz...............Msn Happy