Arama

Ne kadar KÖTÜ olabilirsiniz? - Sayfa 56

Güncelleme: 8 Temmuz 2015 Gösterim: 46.159 Cevap: 579
BlueEngel - avatarı
BlueEngel
Ziyaretçi
17 Haziran 2009       Mesaj #551
BlueEngel - avatarı
Ziyaretçi
kendime zarar vericek kadar kötü ola bilirim
Sponsorlu Bağlantılar
fairy_tale - avatarı
fairy_tale
Ziyaretçi
4 Temmuz 2009       Mesaj #552
fairy_tale - avatarı
Ziyaretçi
Herşeyi iyi karşılamaya çalışırım.
Kullanıldığımı ya da benimle dalga geçildiğini sezersem.
Sponsorlu Bağlantılar
Dünyanın en kötüsü olurum. Kimse tanıyamaz beni.
Kötünün kötüsü olurum.
_MMia_ - avatarı
_MMia_
VIP VIP Üye
17 Kasım 2010       Mesaj #553
_MMia_ - avatarı
VIP VIP Üye
Tüm yaprak sarmalarını tek başıma bitirebilirim.
Bihemta - avatarı
Bihemta
Ziyaretçi
17 Kasım 2010       Mesaj #554
Bihemta - avatarı
Ziyaretçi
Karşımdakinin hakettiği benimde gerçekden istediğim kadar..
JuLiet - avatarı
JuLiet
Ziyaretçi
10 Ocak 2011       Mesaj #555
JuLiet - avatarı
Ziyaretçi
$imdi ben bismillah deyip yaptIgIm "kotu"LukLeri yazmaya ba$Lasam.. yarIsInı site kaLdIrmaz.. diger yarIsInIda koLpa zannedersiniz.. ama madem oyun oynuyoruz.. BasLaym bakaLim..

Eski sevgilimin yeni sevgiLisi.. hakkImda konusmaman icin defalarca uyarILdIn.. anLamadIn.. ozur diLerim..
Kurban a gidiLir ve ben sevgiLinin kuzeniyim, abLacIm seni cok seviyorum abimde cok seviyor faLan fistik yazismaLar basLar..
(bu arada eski sevgili gIk diyemez cunku siz raydan cikmissinizdir O'na sadece oyuna ortak olmak kaLir..) abim seni seviyor teyzemler enistem herkes seni cok merak ediyor istemeye gelcez seni vermeslerle kacircas ehi ehi sirinlikler yapilir.. Arkasindan, 'Kac yiLdir fotografini masasindan kaLdirmadi abim' denir.. 'Hooo biz 2 aydir birlikteyiz' diyince.. Sen JuLiet abLa degiLmisin !!!

bu krizi ustaLikLa atLatan Eski sevgiLi yeni kriz oLmamasi icin bana yalvarmaktadir.. ama oyun basLamI$tIr bikere..)

Özür diLiycem cagir kizi.. kiz gelir.. eski sevgili geLir.. birden sevimli $ap$aL kuzen gider /nick JuLiet oLuverir.. Sende sevgilinde
bu kadarsiniz i$te diye nasihat cekilir.. Kiz ikinci $oku atLatamaz cocuktan ayrILIr..

Ama haLa konu$uyor hakkImda ne yapacaz..
Kanka sana havale ediyorum.. 2 gune kaLmaz kankalardan biri kizLa web camde konusmustur.. resimLeri eLime geLir..
son uyari.. konu$ma da yeter artik........... haLa konu$ur ve resimler nete duser.. Son mesaj "bileeemi kestim"

AsLinda anLatInca baktImda hicte kotu sayILmam.. epey bi uyarmI$Im..
OceaN - avatarı
OceaN
Ziyaretçi
3 Nisan 2011       Mesaj #556
OceaN - avatarı
Ziyaretçi
AYAĞININ ALTINDA Kİ YERİ SALLAYACAK KADAR...
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #557
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
ahahah. kişiliğim gereğince onu takmam umursamam inadına giderm... onun psikolojisini bozarım ama daha böyle birisi karşıma çıkmadı. genellikle çok uysalımdır.. uyarmadan senn sorunun ne diye başlarım uyarınca karşımdaki nedense üste çıkıo Msn Grin bu arada fazla kavga etmeyide bilmem benm yerime sınıf arkilerm gider Msn GrinMsn Grin
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
23 Nisan 2011       Mesaj #558
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
Msn Brokenheart Msn Wiltedrose

wolfman1
🌘 🚀
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
3 Mayıs 2011       Mesaj #559
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
düzlerden bi kaç kız beni gözüne kestirmiş önce gidip sorun ne dedim kahkaha ata ata.. kız sus çarpıcam şimdi dedi... kızın bileğinden tutup müdüre götürdüm... müdürde bi daha bu kıza karışırsan canını alırım senin dedi düze giden kıza .d.d ben bi yüceldim bi yüceldim ama hiç suçum yoktu ve onlar okulda façayla geziyolardı... ee zaten müdür beni tanıyo git kızım sen ben çağırıcam seni dedi ahahahah .d.d
SuDoKu - avatarı
SuDoKu
VIP DersFobik
15 Kasım 2011       Mesaj #560
SuDoKu - avatarı
VIP DersFobik
karşımdakini umursamamaya başlarım ve birini umursamamak insanı en çok sinir eden şeylerdendir. bi kaç gün kendine gelemez Msn Grin
yaşasın kötülük u.u
Hayat mı dengesiz benim ruh halim mi....Çelişkideyim.