Arama

Yalnızlık - Yalnızlık Resimleri (1. Katalog) - Sayfa 3

Güncelleme: 19 Nisan 2013 Gösterim: 492.347 Cevap: 135
shaggy - avatarı
shaggy
Ziyaretçi
2 Eylül 2006       Mesaj #21
shaggy - avatarı
Ziyaretçi
asd

Sponsorlu Bağlantılar
asd2

asparagas23 - avatarı
asparagas23
Ziyaretçi
2 Eylül 2006       Mesaj #22
asparagas23 - avatarı
Ziyaretçi
ne20olursun

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2006       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bazen bir serüvendir yalnızlık..

Ad:  Lost_in_my_dreams_by_YagaK.jpg
Gösterim: 639
Boyut:  147.5 KB
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2006       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
unutzc3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2006       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
 three words
asparagas23 - avatarı
asparagas23
Ziyaretçi
11 Eylül 2006       Mesaj #26
asparagas23 - avatarı
Ziyaretçi
loneliness
TheGrudge - avatarı
TheGrudge
Ziyaretçi
16 Eylül 2006       Mesaj #27
TheGrudge - avatarı
Ziyaretçi
Yalnızlık - Yalnızlık Resimleri (1. Katalog)
Son düzenleyen _VICTORY_; 19 Nisan 2013 11:27 Sebep: Sayfa düzeni
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2006       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ad:  In_deinem_gestern_by_bloody_earth.jpg
Gösterim: 378
Boyut:  55.3 KB
mydarling24 - avatarı
mydarling24
Ziyaretçi
28 Eylül 2006       Mesaj #29
mydarling24 - avatarı
Ziyaretçi
seni ozledim1

Hadi Sil Gozlerini

Bulutlar goc ederken bu sehrin uzerinden,
Neden gozlerin hala sirilsiklam bakiyor?
Biten bir sevgi olsun, hadi sil gozlerini,
Senin bu bitkin halin beni icten yikiyor.

En yakin arkadasim, uzme artik kendini.
Haykir kufret dunyaya, kus butun kederini.
Butun gunahlarininin odedin bedelini,
Saniyorsun ki Odasenin gibi yaniyor...

Aldaniyorsun dostum, O'nun keyfi yerinde.
Sen acilar cekerken, o zevkin seferinde.
Toz pembe hayallerde, yeni asklar pesinde.
Sende hasret onda ask besteleri caliyor...
ZEYNEP....
Son düzenleyen _VICTORY_; 19 Nisan 2013 11:31 Sebep: Sayfa düzeni
kambis - avatarı
kambis
Ziyaretçi
1 Ekim 2006       Mesaj #30
kambis - avatarı
Ziyaretçi
Yalnızlık

1
Anlatsam Derdimi Kimse Anlamaz, Perişan Halime Gölgem Acımaz, Ölsem de Ardımdan Bir Kul Ağlamaz, Bir Dost Arıyorum Bulamıyorum!

2
Gecenin Karanligi Odama Vuruyor, Yasadikca Yalnizligimi Hissediyorum, Oyle Aci Veriyorki Bana, Acimi Kadehlerle Paylasiyorum.

3
Kimsesiz Caresiz Biriyim Ben, Kader Bana Gulmuyor Ki Bitsin Cilem, Ne Yapsam Ne Etsem Bilmiyorum Ben, Seni Dusunmezsem Bitmiyor Cilem...

4
Birakip Gitmek Ne Gucmus Meger Sana Mutluluk Huzur Dilerim Seni Sevmek Bir Sucsa Eger Seni Sevdigim Icin Ozur Dilerim.

5
Her GÜnÜmde Ayri Çile, Dert ÜstÜne Dertler Dile, Bulamazsam Derman Bile, Inan Dertler Yetmez Bana...

6
Tablo Resimlerine Benzemez Gecelerin Rengi. Oyle Karanlik, Oyle Pempe, Oyle Durgun. Icime Sigmayan Bir Aci Var Bugun Bende, Ya Ben Fazlayim Bu Sehirde, Yada Diger Yarim Eksik.

7
Oyle Yalnizim Ki Bu Gece; Dalgalarin Kumla Birlesmesini Kiskandim, Topragin Suya Doymasini Kiskandim...

8
Beklerken "seni", Gece Yere Indi. Hayalim Dikenler Uzerinden Yuruyor, Donan Tenim, Yanan "yuregim" ...

9
Saate Ilisiyor Gozlerim.artik Kendimide Kandiramiyorum Yalanlarin Yalandan Oteye Gidecegi Yok...

10
Ey Gonul Yine Bu Gece Kederim Geceden De Yuce Gel Beraber Susalim Karayazim Boyleynis...

11
Ufkumun Derinliginde Dolasir BiÇare DÜsÜnceler Yanlizlik Limana Vuran Dalgalar Gibi Sen Benim DÜnyama Çok Uzak Bir Yildizsin Uzanirim Hergece Sanki Tutacak Gibi...

12
Yine GÜnesin Batma Saati , Kiminin Umutlari , Kiminin Sevdalariyla Beraber. Yine Yalnizliga Selam Saati, Kaybolmus Sevgiler Caresiz HÜzÜnlerle Beraber...

13
Tablo Resimlerine Benzemez Gecelerin Rengi. IÇime Sigmayan Bir Aci Var. Ya Ben Fazlayim Bu Sehirde Ya Da Biri Eksik...

14
Mehtap Sularda GÜmÜŞten Bir Iz Birakirken, GÖkte Yildizlar Parliyordu. Yalniz KaldiĞim GÜnler Ve Geceler, Kalbim Her Yerde Seni Ariyordu...

15
Sensizlik Kor Gibi DÜŞer YÜreĞime Ama Yakmaz, Beni O AteŞ Sadece Sen Beni Bir GÜn Terk Edip Gidersen Yakar ...

16
Yaziklar Olsun Sana Lanet Olsun Bana Nasil Olurda Seni Hala Seviyorum BiriciĞim Mehmet...

17
GideceĞim Buralardan DÖnmem Birdaha Son Birkez Sarilayim Boynuna Seviyorum Seni Amma DÖnmem Birdaha YÜreĞim Sizliyor Elveda..

18
Bulutlara YÜkledim Özlemimi RÜzgarlarla Yolladim Selamimi YaĞmurlarla Yolladim GÖzyaŞlarimi KÜÇÜk Melekler GÖnderdim Seni Öpmeye Geldilermi...

19
Ne Kadar GÜzelse Teninin Kokusu O Kadar KÖtÜdÜr Yalnizlik Korkusu Nasil Imkansizsa Hayaline Sarilmak Öylesine Imkansizdir Seni Unutmak BebiŞim

20
Sen HerŞey Demek Deyilsin Biliyorum Ama Ben HerŞeyi Seninle YaŞamak Istiyorum.

21
Neden Hep Sevmediklerim Sever Beni ! Bir Liman Arar Azgin Suda Bu Gemi Ardindan Gitsem Atesin Yarin Kor Mu ! Lanet Olsun Bulmasi Bu Kadar Zor Mu !

22
Ben Öylece Kala Kaldim Ardindan, Hayin Kis Sogugunda, Yarim Kalmis Bir Askin Ortasinda, Tek Basima...

23
Önce Sevgi Ile YoĞruldu Kalbim, Ardindan Hasretle KarŞilaŞtirildi, Sonra Da Aci Ile Muhattap Kilindi, Nihayetinde; Yalnizlik Denilen, ÖlÜme Terkedildi.

24
GÖzlerin GeÇiyor GÖzlerimden;ve Sensiz GeÇen Her Saniyenin Hesabini VeremediĞim Kalbimi Çikariyorum Yerinden. Sensizlik Zaten ÖlÜm, Ha Öyle ÖlmÜŞÜm Ha BÖyle ÖlmÜŞÜm...

25
Varsin Boyle Gecsin Yalanci Gunler, Varsin Canimi Alsin Yine Yalnizlik.kokunu Verirken Vazomdaki Guller Yikarmi Sandin Beni Bu Yalanci Ayrilik...

26
Sabaha Kadar Dolastim Sokaklarda, Sevda Kokan Kirmizi Bir GÜl Elimde, Seni Sordum GÜnÜn Ilk Isiklarina, Yok Dediler Hic Arama Bos Yere, Neredesin GÜlÜm, Boynu BÜkÜk GÜller Arasinda...

27
Gece Karanlik Sessiz Ve Soguktu, Elimde Bir Sigara Duman Duman, Adini Haykirdim Ama Sokaklar Bombostu, Oturup Agladim Zaman Zaman...

28
Bir Gece Vakti DÜstÜm Yollara, Dudaklarimda Bitmeyen Bir Sarki, Seni Aradim Yildizlarin Arasinda, Aradigim Belkide Eski Bir Askti...

29
Yalnizliga Gonuldugun Gecede, Gunesin Gec Dogdugu Bir Sabahta, Ozlediginde Ve Agladiginda, Bir Sicak Ele Hasret Kaldiginda, Hep Yanindayim, Bunu Sakin Unutma!

30
Seni Dusunmeden Gun Gecmiyor, Hayat Sensiz Yasanmiyor, Gozlerim Hep Yasla Doluyor, Ve Sana Olan Sevgim Hic Solmuyor, Inan Askim Sensiz Hayat Yasanmiyor...!!

31
Sen Hic Birzaman Yalniz Oldunmu, Yalnizlik Hissedinmi?geceleri Aglayarak Sabahladinmi? Yalnizligi Bilirsin Sen Be Zalim, CÜnkÜ Hic Yalnizligi Yasamak Istemedim.

32
Bu Buyuk Yalnizlik Bitermi Bilmem, Birdaha Bu Gonul Severmi Bilmem, Ziyan Oldu Gonlum, Ihaneti Gordum.. Benim Buna Omrum Yetermi Bilmem..?

33
IŞte Yine GÜn AĞriyor Sensiz YokluĞun Bir Kez Daha Yakiyor IÇimi Sen Beni Birak Ya Gittin Gideli Sevgim, Özlemimi, Feryadim Bitmedi

34
Dilimden Elveda Cikiyor YÜregim Kal Diyor Bu DÜnyaya Seni Bulmaya Gelmistim Uygun Adim Voltalar Birbirini Kovaliyor Dilim Varmiyor YÜzÜm Tutmuyor Sensiz Olmuyor...

35
Karanlikta IŞiksiz Kalirsan EĞer Beni DÜŞÜn, O Zaman Ne Karanlik Korkutur Seni Ne De Zalim SoĞuk ÜŞÜtÜr. Sevginin Sicak Elleri Ellerindedir !!

36
Adini Koyamadigim Yalnizliklar IÇindeyim Ne Oldugunu Hala Bilemiyorum Bir Yandan Giderken Bir Yandan Agliyorum Ama Aglayan GÖzlerim Degil Kalbim Bunuda Iyi Biliyorum!

37
Yalnizlik Ne UÇsuz Bucaksiz Mavi Denizde Olmak Nede Bir ÇÖl Ortasinda Tek BaŞina Kalmaktir Yalnizlik Bu Şehirde Bu Insan KalabaliĞinda Seni Araypta Bulamamaktir...

38
GÖzlerime Bakipta AĞlama Diyorsun Sensizlik Ne Aci Biliyormusun YanlizliĞin Karanlik Bu DÜnyasinda AŞkimla Sensizim Anliyor Musun ?