Arama

Gitmek mi Kolay? Yoksa Kalmak mı? - Sayfa 108

Güncelleme: 29 Mayıs 2012 Gösterim: 232.921 Cevap: 1.073
adsız - avatarı
adsız
VIP VIP Üye
11 Mayıs 2012       Mesaj #1071
adsız - avatarı
VIP VIP Üye
yüreğindeki boşluğu ondan başka kimse dolduramıyorsa gidene gel, kalanada geri dönebilir insan her gidişin ve dönüşününde bir sebebi vardır giden kalanın kıymetini gidince anlayacaksa çokmu geç kalmıştır... Kalmak daha zor çok zor Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ömr-ü bahar
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
11 Mayıs 2012       Mesaj #1072
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Herkes şiir tarzı yazmış bende düz yazı yazayım. Gitmek her insana çok kolay gelen birşey. Ne olacak zaten canım sadece gideceksin. 'O'nu bırakıp gideceksin. Ama acaba tam anlamıyla gidebilecekmisin. Ruhunu hayallerini bırakmadan gidebilecekmisin. Hayır gidemezsin. Hiçkimseyi tam unutamazsın. Sadece yok edersin. Kalmak. B dahada basit değilmi. Kalacaksın. Onu dinleyeceksin. Kalıyorsun sonuçta değilmi. Ama ya kalmak için tek bir sebebin olmadığını farkedersen. Ne olacak? Kalmak için tek bir sebebin yok. Birini vurmak için tek bir sebebin yoksa tetiği çekermisin? yoksa dönüp gidermisin. Eğer gidersende acaba tam anlamıyla gidermisin. Buyrun size bir ikilem iyi çözmeler.
Sponsorlu Bağlantılar
yelzzz - avatarı
yelzzz
Ziyaretçi
11 Mayıs 2012       Mesaj #1073
yelzzz - avatarı
Ziyaretçi
İşin kolayına kaçmadım
Uğruna ölmedim yani
Uğruna ölünecek sandığım biri için yaşadım hep
Sen bunu da bilmedin
Ben bir bakışına bin anlam yükledim
Sen aşka kestirmeden gittin

GİT
KAHRAMAN TAZEOĞLU
_COLT_ - avatarı
_COLT_
Ziyaretçi
29 Mayıs 2012       Mesaj #1074
_COLT_ - avatarı
Ziyaretçi
Yuksek rakimlarda catlamis dudaklarini bir izmir'li güzele dayatmak varken... Hep kardes olarak kalacak degiliz yaa... Yasasin halklarin sevgililigi...