Arama

Fantastic Four

Güncelleme: 13 Kasım 2010 Gösterim: 27.625 Cevap: 7
MaKaLeLe - avatarı
MaKaLeLe
Ziyaretçi
21 Şubat 2007       Mesaj #1
MaKaLeLe - avatarı
Ziyaretçi
Marvel Dünyası'nın en ön plandaki çizgiromanlarından olan Fantastic Four'un bu dünyadaki yeri ayrıdır. Diğer pek çok süper kahramanın aksine Fantastic Four üyeleri genellikle uzaydan ya da başka boyuttan gelen tehlikeler gibi daha "büyük" çaptaki tehditlere karşı dünyamızı savunurlar. Bu gruptakilerin Avengers ve X-Men ekiplerinden farklı olarak birbirleriyle daha sıcak ve samimi ilişkileri vardır. Bu da onları bir ekipten çok bir aile yapar.

Sponsorlu Bağlantılar
Ad:  ff4-1.jpg
Gösterim: 7
Boyut:  43.6 KB

FANTASTİC FOUR
Mr. Fantastic
Invisible Woman
Human Torch
The Thing
Franklin Benjamin Richards

BAŞLICA DÜŞMANLAR
Doctor Doom
Galactus
Super-Skrull

Fantasic Four'un Ortaya Çıkışı
Marvel Comics'in modernleşmesi ve günümüzdeki Marvel Dünyası'nın ortaya çıkışının temelleri 1961 yılında oluşmaya başladı. O yıllarda Marvel'ın başındaki isimler olan yazar Stan Lee, çizer Jack Kirby ve yayımcı Martin Goodman ortaya daha önce Marvel çizgiromanlarında görülmemiş, yeni birşeyler çıkarmak istiyorlardı. Goodman rakip çizgiroman firması olan DC Comics'in yayımcısı Jack Liebowitz ile golf oynarken DC'nin ortaya çıkarmış olduğu Superman, Batman, Wonder Woman gibi tanınmış kahramanlardan oluşan Justice League of America adlı süper kahraman grubunun oldukça başarılı olduğunu öğrendi. Goodman kendi süper kahraman grubunu oluşturmaya karar verdi. Fakat o dönemde Marvel'ın günümüzde çok popüler olan pek çok karakteri henüz yaratılmamıştı bile, bu yüzden ellerinde böyle bir grubu oluşturabilecek iyi karakterler yoktu.

Ad:  fantasticfour2.jpg
Gösterim: 7
Boyut:  48.8 KB

Fakat Stan Lee ve Jack Kirby bu proje üzerinde çalışmaya başlayınca ortaya yepyeni karakterlerden oluşan bir süper kahraman ekibi çıkmıştı. Böylece Fantastic Four Kasım 1961'de yayınına başladı. Böylece sadece yeni bir çizgiroman yaratılmış olmadı, aynı zamanda ilerleyen yıllarda yayına başlayacak Hulk, Avengers, X-Men ve Örümcek-Adam gibi pek çok çizgiromanın ortaya çıkışının temeli atılmış oldu ve yavaş yavaş günümüz Marvel Dünyası oluşmaya başladı.

Marvel Dünyası'nın en ön plandaki çizgiromanlarından olan Fantastic Four'un bu dünyadaki yeri ayrıdır. Diğer pek çok süper kahramanın aksine Fantastic Four üyeleri genellikle uzaydan ya da başka boyuttan gelen tehlikeler gibi daha "büyük" çaptaki tehditlere karşı dünyamızı savunurlar. Bu gruptakilerin Avengers ve X-Men ekiplerinden farklı olarak birbirleriyle daha sıcak ve samimi ilişkileri vardır. Bu da onları bir ekipten çok bir aile yapar.

Ad:  fantasticfour3.jpg
Gösterim: 5
Boyut:  55.3 KB

ff 2
Kaynak: FantasticFour

Son düzenleyen Blue Blood; 29 Mart 2007 23:40
Biyografi Konusu: Fantastic Four nereli hayatı kimdir.
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
11 Mayıs 2007       Mesaj #2
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
Fantastic 4

66029168ck6

Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen KisukE UraharA; 1 Ekim 2008 09:58
Gerçekçi ol imkansızı iste...
asla_asla_deme - avatarı
asla_asla_deme
VIP Never Say Never Agaın
12 Mayıs 2007       Mesaj #3
asla_asla_deme - avatarı
Fantastic Four

fantastic4reedrichardsfa6
Şeytan Yaşamak İçin Her Şeyi Yapar....
asla_asla_deme - avatarı
asla_asla_deme
5 Haziran 2007       Mesaj #4
asla_asla_deme - avatarı
Fantastic Four

thingho1
Şeytan Yaşamak İçin Her Şeyi Yapar....
c0lin - avatarı
c0lin
Ziyaretçi
8 Ağustos 2007       Mesaj #5
c0lin - avatarı
Ziyaretçi
çok güzel bunlar bunlar gibi olmak isterdim Msn Happy
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
30 Eylül 2007       Mesaj #6
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
torch
Gerçekçi ol imkansızı iste...
NightDeatH - avatarı
NightDeatH
Ziyaretçi
1 Ekim 2008       Mesaj #7
NightDeatH - avatarı
Ziyaretçi
Fantastik 4 lü çok sverim ama %50 fantastik 4 lü sevmemden %50 jessica alba yı sevmemden dolayı oluyore Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
fantastik dörtlü üyelerinden the thıng`ı çok severim onun gibi güçlü olsaydım kötülerin tarafında olurdum ama o iyilerden olmayı seçti.(kötülerden olsaydım beni taş tn bir adam yaptığı için reed`i fena şekilde pataklardım gerekirse ekibini de pataklardım)