Arama

Ezekiel / Ezekiel Sims

Güncelleme: 29 Mart 2007 Gösterim: 5.698 Cevap: 0
MaKaLeLe - avatarı
MaKaLeLe
Ziyaretçi
27 Şubat 2007       Mesaj #1
MaKaLeLe - avatarı
Ziyaretçi
Ezekiel Sims

Sponsorlu Bağlantılar
ezekielheadbd2

57 yaşında gizemli bir adam olan Ezekiel Örümcek-Adam'ın hayatına bir anda girdi. Örümcek'in gerçekte Peter Parker olduğunu bilen Ezekiel de aynı güçlere sahipti, fakat bu güçlerini eski bir tapınakta bir çeşit büyü ritüeli ile kazanmıştı. Güçlerini kullanarak zengin olmuş ve dev bir yatırım şirketi kurmuştu. Peter'ın hayatını hep başkalarına yardım ederek geçirmesi üzerine Ezekiel de Peter'a yardım etmek istedi. Peter'a yakında Örümcek-Adam'ın peşine Morlun adında çok güçlü birisinin takılıp onu öldürmeye çalışacağını söyledi ve Peter'ı kendi yapmış olduğu gizli bir sığınakta gizlenmeye ikna etmeye çalıştı. Peter bu teklifi kabul etmedi ve Örümcek-Adam olarak Morlun'la savaştı, fakat yenilince yardım etmesi için Ezekiel'e giderek yardım istedi. Ezekiel yardım etmeyi kabul etmedi, çünkü Morlun'un kendi varlığını öğrenmesini istemiyordu. Daha sonra fikrini değiştirdi ve Örümcek-Adam'a Morlun'la olan savaşında yardım edip onun Morlun'u yenmesine yetecek kadar vakit kazandırdı. Bu dövüşün sonunda Ezekiel denize düştü, Örümcek-Adam onun öldüğünü sandı. Örümcek Ezekiel'in ofisine gittiğinde ise ofisin tamamen boşaltılmış olduğunu gördü. Ezekiel ölmemiş, fakat Peter tarafından fark edilmeden New York'u terketmişti.

ezekielyy4

ezekiel
Kaynak: Ezekiel

Son düzenleyen Blue Blood; 29 Mart 2007 23:36
Biyografi Konusu: Ezekiel / Ezekiel Sims nereli hayatı kimdir.