Arama

Recep İvedik

Güncelleme: 2 Haziran 2014 Gösterim: 7.717 Cevap: 3
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
9 Kasım 2011       Mesaj #1
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
Recep İvedik
Vikipedi, özgür ansiklopedi
Sponsorlu Bağlantılar
220px Recep C4B0vedik
Recep İvedik; komedyen Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı kurgusal bir karakterdir. TV8'deki Dikkat Şahan Çıkabilir programında ortaya çıkan Recep İvedik ilk kez Pencere Önünde Bira İçen Adam olarak tanındı. Üst kat komşusu olan Halime ile yaşadıklarını konu alan olaylarla, Dikkat Şahan Çıkabilir'deki haberlere konu olan Recep İvedik kendi deyimiyle agresif, kompleksli; ama özünde de kedi gibi uysal bir insandır. Bira içmeyi çok seven Recep İvedik, Kim 500 Bin İstemez Ki? adlı yarışma programına katılmış ve yarışma sonunda büyük ödül olan 500 Bin YTL'yi almaya hak kazanmış fakat paraya önem vermeyen biri olduğunu söyleyerek bu ödülü almaktan vazgeçmiş onun yerine yarışmanın sunucusuna Buradaki herkese benden bira ısmarla demiştir.

Bu hareketiyle seyircilerin gönlünü fetheden Recep İvedik, en son NTV'deki Kime Diyorum Ben programında Asena'nın sevgilisi olduğu iddia edilen kişi olarak karşımıza çıkmıştır. 21 Şubat'ta vizyona girecek olan ve kendi ismini taşıyan filminde başrol oynamaktadır. Aslen Karslıdır. Mesleği 'camın önünde oturmak' olan Recep İvedik, dağınık siyah saçları, dört aydan fazla giymediği turuncu gömleği, ağzındaki sigara izmariti ve omzundaki sigara külleriyle dikkat çekici bir karakter olarak akıllarda kalmıştır. Ayrıca 21 Şubat 2008'de 'Recep İvedik' olarak filmi çıkmıştır.

Sevdikleri/Arkadaşları
  • Salih Abi
  • Bira
  • Asena
  • Remzi 'Pala' Kermes Msn Lol
  • Recep İvedik Sinemalarda
Dikkat Şahan Çıkabilir! (TV8)

Recep İvedik Camın Önünde

Penceresinin önünde oturup bira içen Recep İvedik, üst kat komşusu Halime'nin aşağıdaki bakkala sepet uzattığını görür. Bu arada kendi biralarının da bittiğini farkeder. Komşuluk ilişkisi ve insanlık adına komşusu Halime'den kendisine de aşağıdaki bakkaldan bira çekmesini ister. Ancak Halime, Recep İvedik'e hiç beklemediği bir tepki verir; Gir içeri ayyaş! Bu tepki üzerine Recep İvedik, Halime'nin uzattığı sepetin ipini çeker ve Halime'nin aşağıdaki kaldırıma düşüp boynunu kırmasına ve hastaneye kaldırılmasına neden olur.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Biyografi Konusu: Recep İvedik nereli hayatı kimdir.
🌘 🚀
My Love - avatarı
My Love
Ziyaretçi
9 Kasım 2011       Mesaj #2
My Love - avatarı
Ziyaretçi
Recep İvedik

Sponsorlu Bağlantılar
  • Agresifiiiim gomplekliyiiiim ben adamın ülmüğünü sıkarım… Gonuşma Layn… Recep İvedik
  • Aç şu camı mamı bu ne koku ya ? apış arası kokuyor resmen ya. Recep İvedik
  • “Evcil Hayvan Aranıyor.”
- Benden Olurmu La ?? Hayvanım Ama Evcil Değilim . Recep İvedik
  • Gonuşma Laayn.
  • Şuanda ekonomik kriz var. Ayrıca benim DNA’mda çalışmak yok. Kodum bozuk. Recep İvedik
  • Bak benim japoncamda çok iyi haaa, orama goma burama go… Recep İvedik

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Lastkinq - avatarı
Lastkinq
Ziyaretçi
9 Kasım 2011       Mesaj #3
Lastkinq - avatarı
Ziyaretçi
Recep Şahan Gökbakar'dır. Agresifm kopmlekslym perdlerimi kaldırınca kedi gbi bir insanm :p
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
2 Haziran 2014       Mesaj #4
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
Recep İvedik 4 Filminden Resimler..
Recep İvediek filmi 21 Şubat 2014 tarihinde vizyona girdi. Şahan Gökbakar'ın seneryonu yazdığı Recep İvedik 4 filmini izlemek isteyenler sinemaların önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Recep İvedik 4 filminin başrolünde oynayan Şahan Gökbakar bu ilgiden bir hayli memnun kaldı. Recep İvedik, mahallesindeki çocuk futbol takımına antrenörlük yapmaktadır.

Antremanlar için, kendisinin de küçüklüğünden beri futbol oynadığı, mahallenin tek boş alanı olan arsayı kulanmaktadırlar. Recep, bu arsanın bir müteahhite satıldığını öğrenir. Mahalle ve çocuklar için çok değerli olan bu arsayı kaybetmemek için kendi başına satın almak ister. Ancak kendi yöntemleriyle arsanın parasını toparlayamayınca, çareyi Maldivler'de yapılan büyük ödüllü bir yarışmaya katılmakta bulur.

haberedikkat.com.tr/

Son düzenleyen Safi; 22 Aralık 2015 00:08
🌘 🚀