Arama

Asla Bitmeyen Konu - Sayfa 7

Güncelleme: 22 Kasım 2018 Gösterim: 456.851 Cevap: 3.537
AngeL - avatarı
AngeL
Ziyaretçi
27 Aralık 2005       Mesaj #61
AngeL - avatarı
Ziyaretçi
p0ck

Sponsorlu Bağlantılar
papillon1bs

aşil25 - avatarı
aşil25
Ziyaretçi
27 Aralık 2005       Mesaj #62
aşil25 - avatarı
Ziyaretçi
kelebegin omru 1 gundur .ama kelebek dunyanın en guzel hayvanı
Sponsorlu Bağlantılar
hellboys - avatarı
hellboys
Ziyaretçi
27 Aralık 2005       Mesaj #63
hellboys - avatarı
Ziyaretçi
kelebeğin ömrü bir gün değil, üç aydır. Ömrü bir gün olan "ephemeropter", yani "birgün" sineğidir. Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2006       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çıkartacaksın Elden Sözler Den Den Silahınız Benden Şiparisiniz Benden Zem Zem Suyu İçin Nerde Sana Taktığım Künyen? Msn Party

Bitmeyen Konu Bitmeyen Sözlerim Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
melish - avatarı
melish
Ziyaretçi
19 Ocak 2006       Mesaj #65
melish - avatarı
Ziyaretçi
Sevgili Sevgilim ;

nerden Baslıyacagımı Bilmiyorum daha dogru baslamaya sunacak kanıtım yok... Bu mektubu okudugunda Ben cok uzaklardada olmıcam ama utancımdan bir süre görünmemeyi düşünüyorum. .. özür dilerim Ben edebiyat dersini sekerleme saati olarak gören biri oldugumdan mektubuda beceremem... ama Napim senin karsına cıkmadan yapabilcegim tek cıkar yol buydu... arastırmadım sanma günlerce yalvardım o senin sarısın arkadasın varya bi e - mail icin az tostumu gazoz umu icmedi haniii... Ama sonuc kullanılmayan bir e mail... neyse konu dagıldı.. Ben seni ilk gördügüm günden beri hep seni düşünüyorum herseyinle seni yanlıs anlama Kişiligini... Zamansız yerlerde aklıma takılıosun... Kalbim yerinden fırlıcak gibi .... kalp ti işte hassdiya Sayfa eksik.... anlıcan seni Cok seviyorum sabahları o yüzdendir saatte 60 km le giden servisinle yarısmam o yüzdendir dakka bası yanındakine bişiler sormam o yüzdendir hic sevmedigim almanca sınıfına yazılmam ve o yüzdendir sana günaydın demek icin Okul kapısının biblosu olmam...

Nedendir bilmiyorum beni ne cekti bilmiyorum Gözlerin yüzün gülüsün... Gecen pazartesi giydigin dekolte aman .... konusman yürümen hersey olabilir

ama Sunu sölim cok ama cok Hoşafıma gidiyosun..Sana cıkma teklif edicim ama nasıl yapılır bilmiyorum... ehiii benle cıkarmısın desem komik diye cıkarmısın yada O cok sevdigin Justin gibi sacımı 5 numara yaptırsam aa güzel olmus dermisin ?wub

Kafayı yedi diyosun biliyorum ama yemedim matematik dersinden beri benden cok soguksun ama gercekden ben o Yavrumu mehmete sölemistim...

Seni köpek gibi seviyorum eger bu yazdıgımı okuduysan gayet ciddi oldugumu anlamıssındır.. Gerci yazdıklarımı Buraya kadar mektubu ucak yapmip okumussan bu bile bana yeter...

Benimle cık ne olur... Sensiz olmaz bak sınıfta kalırım benle cıkmassan... bak eger cıkmassan Cantanı tenefuste karıstırıp bulduklarımı anlatırım ya shey yani yere düşmüş... Kopya cekiyo diye adını cıkartırım bak en sevdigin kazagını askıdayken vişne suyu dökerim bak....

Benle cıkkk ben seni cok ama cok seviyorum.. Sen yoksan ben Ölürüm ölürüm ölürüm.... walla bunu mehmet yazdı ....

Senden Cok ama Cok hoşlaşıyorum
Cevabını bekliyorum Güzel kız
Ama ne olur cevabın Olumlu Olsun

Cool'un kölen olimmm
Son düzenleyen melish; 19 Ocak 2006 11:37
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Ocak 2006       Mesaj #66
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Artık hiç şüphem kalmadı...

Bir şeyler karşısında mahvolmak...

...ve bir şeyleri, özellikle de iyi olanları mahvetmek yaradılışımdan geliyor... hadi bakalım...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
onLy - avatarı
onLy
Ziyaretçi
20 Ocak 2006       Mesaj #67
onLy - avatarı
Ziyaretçi
MUTLULUK NEREDEDİR?

Mutluluk; Cana can katanımla bir yaz denizinin karşısında, bir ağaç gölgesinderir. Tedirgin edilmeden uyunan bir toprak parcasındadır. Bir bahar sabahında cıplak ayakla koşulan ıslak çimenlerdedir. Sıcak bir günün bitimine doğru birdenbire esiveren serin bir yeldedir. Güvenli bir düşüncenin aydınlıgında, sıcasık bir omuzun, dizlerin yumuşaklığında sevi'sinde, uygun bir sesin titreşimindedir. İstekle ısırılan bir peynir diliminde, yanarak içilen bir yudum suda, özlemle aranan bir fincan kahvededir. Bakkaldan alınan bir paketi taşırken dergilerden yapılmış kesekâğıdında gözucuyla okunuveren güzel bir sözdedir. Günün ilk aydınlığında, gecenin son karanlığındadır. Özlenen can tadının meyva çiçeği tadına dönüşümündedir, renk renk duyguların oluşumunda bilinmeyen renklerin şekillenmesindedir, yüreğin dudaklarındadır. Bir annenin oksayışında, bir babanin bakışında, bir can'ınn dokunuşunda, çocuğun gülüşündedir. Bir ayrılışta dudaklara can ateşiyle konan öpücüktedir. O Can Sesini Duymaktadır. Yarınları istemektedir.

Mutluluğun Sırları
  • Yürüyüşe çıkın, temiz hava iyi gelebilir.
  • Avaz avaz şarkı şöyleyin
  • Evde kedini veya köpeğiniz varsa, onu kucağınıza alıp okşayın, sevin dertleşin.
  • Birisini mutlu edecek bir şeyler düşünün ve hemen yapın.
  • Yaşamınızın mutlu anılarını anı defterinize yazın.
  • Çok sevdiğiniz biriyşe güzel bir yerde buluşun.
  • Yaşamınızda sizi mutsuz eden korku ve öfkelerden kurtulmaya karar verin.
  • Birine armağan verin, sevdiklerinizi sürprizlerle mutlu edin.

Ailesi ve kendisini seven hiç kimsesi olmayan bir yetim kızla ilgili çok güzel bir masal vardır. Kendini çok ama çok üzgün ve yalnız hissettiği bir gün, çayırda yürürken, bir çalıya küçük bir kelebeğin takıldığını görür. Kendini kurtarmak için çabaladıkça, dikenler onun narin bedenini daha çok hırpalar. Küçük yetim kız dikkatle kelebeği kurtarır. Uçup gitmek yerine, kelebek güzel bir periye dönüşür. Kız gözlerine inanamaz.
Peri, kıza, "Senin eşsiz iyi kalpli davranışın için, sana bir dilek dileme hakkı veriyorum."der.
Kız bir an düşünür, sonra "Mutlu olmak istiyorum." der.
Peri "Peki" der, ona doğru eğilir ve kulağına fısıldar. Sonra da ortadan kaybolur.
Kız büyüdüğü sürece, ondan daha mutlu kimse yoktur. Herkes ona mutluluğunun sırrını sorar. O ise gülümser ve "Sırrım, küçük bir kızken iyi kalpli bir periyi dinlemiş olmamdır."der.
Yaşlanıp, ölüm döşeğine düştüğünde, komşuları etrafına toplanırlar. Sırrının da onunla birlikte yitip gitmesinden korkmaktadırlar. "Lütfen bize söyle" diye yalvarırlar. "İyi peri sana ne dedi?"
Sevimli yaşlı kadın gülümser ve "Bana şöyle söyledi" der:"ne kadar güvende, ne kadar yaşlı ya da genç, zengin ya da fakir olursa olsun herkesin sana ihtiyacı var"

Ruh Sağlığı İçin...

Öylesine güçlü olun ki, hiçbirşey huzurunuzu bozmasın
Dostlarınıza değerli oldukları duygusunu verin
Her şeyin en iyisini düşünün..
Geçmişin hatalarını unutun ve onlardan yararlanın
Neşeli davranın ve herkese gülümseyin..
Kuşkular karşısında çok düzeyli, Öfke karşısında çok olgun, korkular karşısında çok güçlü ve sorunlar karşısında çok mutlu olun ki, bu saydıklarımızla başedebilin...
Son düzenleyen Blue Blood; 21 Ocak 2006 14:02
CimbomLu_Dj_EseN - avatarı
CimbomLu_Dj_EseN
Ziyaretçi
21 Ocak 2006       Mesaj #68
CimbomLu_Dj_EseN - avatarı
Ziyaretçi
Msn Grin EspRileRMsn Grin
- Sık sık ameliyat olun, içiniz açılır...

- İlahi Azrail sen adamı öldürürsün

- Yazılıdan sıfır aldım ama önemli olan katılmaktı.

- İki tür insan vardır: "İki tür insan vardır." diyenler ve demeyenler.

- İnsanlar üçe ayrılır: Saymasını bilenler, Saymasını bilmeyenler

- 1960 yılında içilen kahvelerin hatırı dolmuştur, duyurulur!

- Bilmemek ayıp değil, Yeter ki çaktırma...

- Sizde bit şampuanı var mı? Kirlendi hayvancıklar.

- Size yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapın. Çok zevkli oluyor...

- Oğlumun adını mafya koydum, artık bi mafya babasıyım!

- Abi beni niye anlamıyorsun. Sende idrak yolları enfeksiyonu mu var?

- Şiddete karşı savaş açın! Şiddet yanlılarını kurşunlayın

- Ayda 200 milyon kazanmak ister misiniz?... O zaman aya gidin.

- Beş bin kere söyledim abartmayı bırak

- Son gülen sen olacaksın, çünkü geç anlıyorsun.

- Bir şeyleri hatırlayamama ihtimaliniz şeye bağlıdır, şeye, hmmmm, kahretsin!

- Bu tüp bebek hatalı; Hep gaz kaçırıyor...

- Bir fil elektrik direğinden daha yükseğe zıplayabilir mi? Elektrik direği zıplayamaz ki!..

- Çocuğun biri bir gün kafasını ıslatmadan şampuanlamaya başlamış. Annesi de: -Olum hiç saç ıslatılmadan şampuanlanır mı? deyince çocuk: Ama anne bu şampuanda "kuru saçlar için" yazıyor!!!

- Temel, Fransa'ya gitmis. Tabelada Fransa yazıyomus!! Oda "AAA! Burayı da mı Sabancı aldı?" demiş!

- Adamın biri bir gün eczaneye sinek ilacı almaya gitmiş ve eczacı ona "Sineğinizin nesi var acaba?"
demiş.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

....eSen....

Son düzenleyen CimbomLu_Dj_EseN; 21 Ocak 2006 13:24
melish - avatarı
melish
Ziyaretçi
21 Ocak 2006       Mesaj #69
melish - avatarı
Ziyaretçi
cehennemde söylenecek şarkılar:

mazhar alanson - yandım
kayahan - allah'ım neydi günahım
orhan gencebay - batsın bu dunya
muslum gurses - son pısmanlık
celik-dongi dongi... cehennemde çalmasına gerek yok.nerede çalınırsa orayı cehenneme çeviriyor zaten
nalan - afffettt yanıyorum affettt..
banu alkan - neremi neremi...
kayahan - cehennemde yansın bu dilim bir yemin ettimki dönemem..
duman - beni yak, kendini yak...
şaka değil yanıyorum tutmayın beni
megadeath - welcome to hell

sertab erener'den :
yanarım yanarrrııııımmm,
ne yapsam yanarııııımm
yanarııım yanarııım,
gun gecer yanarım

tsm den :
sensiz cennet bile surgun sayilir...

almora'nın cehennem geceleri isimli şarkısı
kendim ettim kendim buldum...
feridun düzağaç - alev alev
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2006       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu 2 sözü seviyorum..
  • Barış için savaşmak, bekaret için sevişmeye benzer..
  • Cehennem bile reddedilen 1 kadından daha yakıcı değildir..

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.