Arama

Asla Bitmeyen Konu

Güncelleme: 22 Kasım 2018 Gösterim: 455.307 Cevap: 3.537
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2005       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Diğer konularla alakasız olduğunu düşündüğünüz, içinizden geçen her şeyi buraya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Forumun bazı kuralları bu konuda da geçerlidir fakat diğer konulara göre kurallarda esneklik gösterilebilir Msn Wink

Yine de fazla kopukluk olmaması açısından bir önceki mesajdan yola çıkarak cevap yazmanız daha hoş olur...
Ya da siz bilirsiniz, ne de olsa bu konu asla bitmeyecek...

...ve MsXLabs tüm kapılarını ardına kadar açar...

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Son düzenleyen NeutralizeR; 11 Aralık 2007 14:05
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
30 Ağustos 2005       Mesaj #2
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster

Sponsorlu Bağlantılar
yalnizlik

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 5 üye beğendi.
Son düzenleyen NeutralizeR; 11 Aralık 2007 13:56
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2005       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Herkesin öyküsü aynıymış.. Anladım..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
20 Eylül 2005       Mesaj #4
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Bilirmisinizki endegerli şeyler toprak altından çıkar. Neden cok değerlidir az bulunan? Sır gizem niçin cekici olmuştur insanlar için? Oysa yaşam felsefi olmasada bu tür yaklaşımlar felsefeyle değerlendirilir.

Yaşam yaklaşımlar agaç olacak fidan kadar değerli olan su gibidir. Kayıplar yitikler başa geldiğinde degerlerine değer katsalarda asıl değerleri değişmiyecektir. Saklı olan ortada gözükmeyen ne varsa adı ne konursa konsun her zaman ilgi cekecektir. Ama unutulmaması gereken gizi saklayan perdenin dayanılmaz etkisidir. Tıpkı toprak gibi. Yaşama deger katan tüm cisim ve varlıklar sonunda bu giz perdesinin altında gizlenmiş yada gizleneceklerdir, takkii bir daha gün ışığına kavuşana kadar ederleri kendi değerleri olarak kalacaktır. Baki kalmak adına ugraşlar nafile olsada gelecekte ışık tutacaklarıda bir gerçektir.

Turkiye MsXTeam.Turkiye
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
20 Eylül 2005       Mesaj #5
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
yazan kalem mi değerlidir?
yoksa yazılı olan kağıt mı?
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 5 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2005       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Asla bitmeyen bi ruh hastalığı var bende, Msn Tongue diğer günlük konusunda çok güzel gün geçirdim dedim ve hasta olmak aklıma geldi suanda paket paket mendil kullanıyorum..Msn Happy

Utanmak istemiyorum mendil kullanırken..Msn Party
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Blue Blood; 28 Eylül 2005 21:08 Sebep: Yazı Stili Değişti
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2005       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Her zaman yitik hanesinde yazılı kalacak duygular, zamanla biraz azalsa da asla sona ermez. Eremez!
Aslında tüm hayat böylesi olgularla doludur.Hani kimyanın esas prensibidir madde asla yok olmaz, yeniden de yaratılamaz.

Matematikte bir teori vardır;Tümevarım ve Tümdengelim.Bu kuram ilk defa Alman matematikçi Frederick Gauss tarafından kullanılmıştır. Sana bu kuramı şöyle anlatacağım: 100 metrelik bir yol olduğunu düşün ve sen bu yolun başlangıç çizgisindesin. Sen bu yolun hergün yarısını yürüyeceksin. Şimdi,ilk gün 50 metre yürürsün,ikinci gün kalan 50 metrenin yarısını, yani 25 metre yürürsün. Geriye kalır 25 metre ve sen üçüncü gün bunun yarısını, yani 12.5 metreyi yürürsün. Diğer gün 12.5 metrenin yarısı, bir diğer gün kalanın yarısını....Yani 6.5 metre, kalan 3.75'in yarısı,1.88. Kalan 1.88'in yarısı 0.94 metre, onun yarısı 0.47,onun yarısı 0.235,onun yarısı 0.1175,onun da yarısı 0.05875,onun da yarısı 0.029375 metre!....

Anlayacağın yol hiç bir zaman sıfır olmuyor. Sıfıra yaklaşıyor ama asla sıfır olmuyor. Bu böyle sonsuza kadar devam ediyor ama yol hiç bitmiyor! Oysa sen gideceğin yere çoktan varmış oldun!

Matematiksel olarak yol asla bitmiyor, ama fiziksel olarak bal gibi bitiyor. Peki matematikle fizik nasıl aynı noktada buluşacak!
İşte o zaman Gauss dizinleri imdada yetişiyor ve Tümevarım(Gauss) metodu ile olayı çözüyor. Yolun bittiği çok çok yaklaşık olarak matematiksel olarak da ispatlanmaya çalışılıyor. Oysa aslında yol hiç ama hiç
bitmiyor!!!!!Düşünebiliyor musun!

İşte yitik sevdalar da böyledir. Dışardan bakıldığı zaman unutulmuş gibi görünse de, çok azalmış olsa da asla bitmez, asla sıfır olmaz. Başkalarıyla birlikte mutluluğu arasak da, o hep içimizdedir, yüreğimizdedir, yüreğimizin bir yerlerindedir! ve sonsuza dek yaşayacağını bile bile.....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2005       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Asla Bitmeyen Aşk Sözlerinden...

SENİ ARIYORUM AKŞAMIN KARANLIĞINDA
GECENİN SOĞUK YALNIZLIĞINDA,
OLMAZLARI BİLE TERK EYLEDİM UĞRUNA,
SEN MİYDİN SEBEP AŞİNALARIMA ,
YOLLARIMA DİKEN KOYDULAR GELDİM
SAVRULDUM DÖNDÜM YİNE GELDİM
KENDİME ÇOK SORDUM NİYE DİYE
DEDİM Kİ KENDİME BU AŞK BİTMEZ!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
KRALL - avatarı
KRALL
Ziyaretçi
9 Ekim 2005       Mesaj #9
KRALL - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlarım öncelikler herkeze selamlarımı sunuyorum ve sitenin açıldığına çok mutlu oldum inşallah bi daha aksaklık çıkmazda bu site devamlı ayakta kalır

çok resmi bi konuşma oldu ama güzel oldu
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2005       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Siteye Geldim Ne Oluyo Burasu Msx'mi Falan Oldum Biraz Sizleri Zaptetmek Zor Olacak Ama Hersey Msxlabs İçin Unutmayın Sizler İçin Varız Sizler İçin Çalışıyoruz Bu Ne Yoğunluk Böyle.. Msn Happy Bu arada saat 18:00'da ankara Kızılayda Olucam Varmı Bana Eşlik Edecek. (:
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.