Arama

Protesto Ediyorum

Güncelleme: 17 Aralık 2017 Gösterim: 96.854 Cevap: 474
SaKLI - avatarı
SaKLI
VIP VIP Üye
11 Nisan 2008       Mesaj #1
SaKLI - avatarı
VIP VIP Üye
Kişilik haklarını ihlal etmeden, Hakaret Etmeden, Bir önceki Portestoya karşı cevap vermeden, Günlük yaşamınızda karşılaştığınız ve sizi rahatsız eden durumu protesto ediyorsunuz..

Sponsorlu Bağlantılar

PROTESTO NEDİR:
1 . Bir davranışı, bir düşünceyi, bir uygulamayı haksız, yersiz, gereksiz bularak karşı çıkma, kabul etmeme.
2 . Herhangi bir davranışın haksız, yersiz, gereksiz görülerek onaylanmadığını bildiren resmî açıklama: "Efendiler, aynı günde muhtelif vesaitle şu protestoyu gönderdim."- Atatürk.
3 . hukuk Değerli evrak niteliğindeki borç senedinin ödenmemesi durumunda, özel bir biçime bağlı ve belli hukuki sonuçlar doğuran bildirim.

Her sabah işe gelirken havlayarak ansızın yoluma çıkan (zaman zaman motordan düşmeme neden oluyor) ve bu durumu söylediğim halde köpeğini bağlamayan komşumuzu protesto ediyorum Hysteric
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
..
RoSSoRoSe - avatarı
RoSSoRoSe
Ziyaretçi
11 Nisan 2008       Mesaj #2
RoSSoRoSe - avatarı
Ziyaretçi
BENDE CUMARTESİ GÜNLERİ ÇALIŞMAYIIIIIII PROTESTO EDİYORUMHıh 2
Sponsorlu Bağlantılar
nünü - avatarı
nünü
Ziyaretçi
11 Nisan 2008       Mesaj #3
nünü - avatarı
Ziyaretçi
her akşam ve her sabah bitmek tükenmek bilmeyen trafiği protesto ediyorum ben de..Sopa
king nothing - avatarı
king nothing
Ziyaretçi
16 Nisan 2008       Mesaj #4
king nothing - avatarı
Ziyaretçi
cevreye tukurenlerı onune gelene satasanları,agzı bozuk kufur bazları,ve de bunu yazdıgım ıcın kendımı protesto edıyorum...heheheheh
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Nisan 2008       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı olmakla birlikte, aynı düşüncedeyim ve sizleri de bu boykota davet ediyorum:
Uluslararası para mafyası ve onların yerli işbirlikçileri paralarını pirinçe yatırarak, çok büyük miktarda pirinç stoğu yaptı, Türkiye'de pirinç fiyatlarını toptan 400 bin liradan 4 milyon liraya kadar çıkarttı, bir süre daha stoklarını piyasaya sürmeyerek 5 ytl'e çıkınca süreceklermiş.
Tüketici birlikleri bir süreliğine boykot çağrısı yapıyor. Bu stokları 1 hafta 10 gün içerisinde piyasaya sürmezlerse büyük zarar edeceklermiş, herkesi ay sonuna kadar, 1 Mayıs'a kadar kesinlikle pirinç almamaları konusunda uyarıyorlar.
15 gün pirinç yemezsek ölmeyiz, ama stokçulara bu milletin duyarsız olmadığını, aptal olmadığını, gerektiğinde tepki verebileceğini duyurmak lazım.
Ben Mayıs ayına kadar kesinlikle pirinç almayacağım, lokantada yemekhanede pirinç pilavı yemeyeceğim, etrafımdakileri de uyaracağım. Pirinci 5 ytl yerine 1 ytl'den yemek istiyorum.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
king nothing - avatarı
king nothing
Ziyaretçi
22 Nisan 2008       Mesaj #6
king nothing - avatarı
Ziyaretçi
prınclemı dogduk sankı tanrı bıze cok daha guzel nımetler sunmus kuru sogan ekmek lezetı ayrıdır.15 gun yemesekte olur.Boykotunu ıctenlıkle kabul edıyorum zaten prınc yemekten kapıdan bacadan sıgamaz oldum.
Gercekten mıllet bu kadar duyarlı davranır oranların uzerınde boykata gıderlerse bazı kısılerın cıkarlarını engellemıs ve bır nebzede olsa bu konuda en azından mılletın somurlumesınden sıyırmıs olcagız tabı papaz her zaman pılav yemez o ayrı....Msn GrinMsn Grin
nünü - avatarı
nünü
Ziyaretçi
23 Nisan 2008       Mesaj #7
nünü - avatarı
Ziyaretçi
Resmi Tatil Günlerinde çalışmayı protesto ediyorum..
RoSSoRoSe - avatarı
RoSSoRoSe
Ziyaretçi
23 Nisan 2008       Mesaj #8
RoSSoRoSe - avatarı
Ziyaretçi
nünü ye katılıyorum aynı dertten bende yanıyorumMsn Grin
evo - avatarı
evo
VIP kirlenmek güseldir : )
23 Nisan 2008       Mesaj #9
evo - avatarı
VIP kirlenmek güseldir : )
ben nünücüğe katılıyorum.. ama rosros a katılmıyorum..: P )))
KENCISii - avatarı
KENCISii
Ziyaretçi
23 Nisan 2008       Mesaj #10
KENCISii - avatarı
Ziyaretçi
yalan konuşan insanları ve iki yüzlü insanları biyerde neyse heryerde öyle olmayan insanları başka yerde kendini iyi gösteren başka yerlerde de kütü nün en alası olan insanları
Protesto ediyorum