Arama

Faruk K

Güncelleme: 1 Şubat 2008 Gösterim: 11.944 Cevap: 0
Kral_Aslan - avatarı
Kral_Aslan
VIP MsXTeam
13 Şubat 2007       Mesaj #1
Kral_Aslan - avatarı
VIP MsXTeam
Biyografi

Sponsorlu Bağlantılar
1973 İstanbul doğumluyu. İstanbul Yapı Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra 2 sene amatör tiyatrolarda oyunculuk yaptı.
1991 senesinde başladığım özel dans derslerinin ilk meyvelerini muhabbet 1992 müzikalinde Şener Şen ve Emel Sayın la aynı sahnede dans ederek ve rol alarak topladı.
Aynı sene Yonca Evcimik ile başladığım dans serüveni 9 yıl profesyonel olarak devam etti.
Dansı hayatımda yaşam felsefesi olarak seçtiğim yıllarda Bestecilik ve Söz yazarlığını ilham perilerim tarafından bir kış gecesi kalbime ve ruhuma hediye edildi. Yetmemiş gibi birde vokal performansım eklendi.
1996 senesinde çıkarttığımız Bir Kaç İyi Adam grubunun ilk single, ardından Çıtır Kızlarla aynı kaseti paylaştığımız 2. albüm ve konservatuar Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Modern Dans Bölümünden mezun oldu.

Konservatuar yıllarımda sanat yönetmenliği ve koreografı üzerinde yaptığım araştırmalar sonucunda birçok sanatçı arkadaşımın kliplerinde konser ve televizyon programlarında çalışma keyfini yaşadı.

Albüm

>> Honki Ponki

1- Dünya Aşka Dönüyor
2- Honki Ponki
3- Bir Bir
4- Korkak
5- Yaşıyorum
6- Kırmızı kart
7- Nesine Nesine
8- Soruluyorsa
9- Haberini Aldım
10- Ne Zaman
11- Yaşıyorum (Akustik)

>> Azar Azar

1- Azar Azar
2- Yeniden Yanalım
3- Ağlama
4- Aşk Yarası
5- Vurgun
6- Kalbime İyi Davran
7- Yaş Günü
8- Bir Nefeste
9- Teniden Yanalım
10- Sözümü Tuttum

>> Enerji

1- Bomba
2- Affadeceğim
3- İyice Duydun mu
4- Hayat Devam Ediyor
5- Sevda Durakları
6- Bedelsiz
7- Yaşanacaksa Yaşanacak
8- Bitti Aşkımız
9- Aşk Marşı
10- Mavi Gözlü
11- Bomba-2
12- Sevda Durakları (remix)
13- Yaşanacaksa Yaşanacak (alaturka)

1973 İstanbul doğumluyum. İstanbul Yapı Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra 2 sene amatör tiyatrolarda oyunculuk yaptım.

1991 senesinde başladığım özel dans derslerinin ilk meyvelerini muhabbet 1992 müzikalinde Şener Şen ve Emel Sayın la aynı sahnede dans ederek ve rol alarak topladım.

bio5Aynı sene Yonca Evcimik ile başladığım dans serüveni 9 yıl profesyonel olarak devam etti.

bio2Dansı hayatımda yaşam felsefesi olarak seçtiğim yıllarda Bestecilik ve Söz yazarlığını ilham perilerim tarafından bir kış gecesi kalbime ve ruhuma hediye edildi. Yetmemiş gibi birde vokal performansım eklendi.
bio4
1996 senesinde çıkarttığımız Bir Kaç İyi Adam grubunun ilk single, ardından Çıtır Kızlarla aynı kaseti paylaştığımız 2. albüm ve konservatuar Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Modern Dans Bölümünden mezun oldum.
bio1bio3Konservatuar yıllarımda sanat yönetmenliği ve koreografı üzerinde yaptığım araştırmalar sonucunda birçok sanatçı arkadaşımın kliplerinde konser ve televizyon programlarında çalışma keyfini yaşadım.

Son düzenleyen Kral_Aslan; 1 Şubat 2008 11:34
Biyografi Konusu: Faruk K nereli hayatı kimdir.
Hayatın ne anlamı var.. Yanımda sen olmayınca....