Arama

Günce

Güncelleme: 29 Haziran 2010 Gösterim: 7.696 Cevap: 0
Kral_Aslan - avatarı
Kral_Aslan
VIP MsXTeam
19 Şubat 2007       Mesaj #1
Kral_Aslan - avatarı
VIP MsXTeam
Biyografi

Sponsorlu Bağlantılar
İlk albümü Bu Aşk Değil'i 2003 yılında yayınlayan ve dikkatleri çeken Günce ikinci albümü Volume 2'yi çıkardı.
İki yıllık bir aradan sonra müzik marketlere sunduğu albümünde ilk klipini sözü ve müziği Evrim Dökme’ye ait olan Severim adlı şarkıya çekerken Türk pop müziğinin duayeni Sezen Aksu’dan da Güllerim Soldu adlı şarkıyı yorumladı. Albümde yer alan dokuz şarkıdan dördüne kendi söz ve müziği ile imza atan Günce ikinci albümünde Biliyordum adlı şarkısı ile Fatih Erkoç ile düet de yaptı. İlkinde de olduğu gibi Erol Temizel’in düzenleme ve soundları ile hazırlanan albüm 2006 yılının müzik marketlere sunulacak ilk albümü de olacak

Albüm

>> Bu Aşk Değil
1- Bu Aşk Değil
2- Gecemi Al
3- Uyuyamam
4- Bomboş Yıllar
5- Gölge
6- Kedi
7- Anlamazsın
8- Gece
9- Gizlice
10- Yalnızlığın
11- Bal Gibi Olur

>> Volume 2
1- Severim
2- Güllerim Soldu
3- Ben yolumu seçtim
4- Biliyordum (düet)
5- Aşk Acımıyor
6- Kalbin Utanmaz
7- Uyan
8- Mavi

Günce bomba gibi geliyor: Volume 2

Günce Volume II ile bomba gibi geliyor. 2006 Günce'nin yılı olacak...
T-Ekspres Produksiyon olarak muhteşem sesi, güçlü yorumu ve iddialı sounduyla türk pop müziğine 2 yıl Önce merhaba diyen Gunce'nin yeni albümü VOLUME ll'yi siz değerli müzik severlere büyük bir gurur ile sunuyoruz.
Günce 2003 yılında yayınladığı ilk albümü "Bu Aşk Değil" ile buyük bir çıkış yakalamış; Gecemi Al, Bu Aşk Değil, Uyuyamam ve Yalnızlığım gibi şarkıları uzun süre radyo ve televizyon kanallarının listelerinde üst stralarda yer almıştı.
Günce 2 yıllk bir aradan sonra prodüktörlüğünü kendi üstlendiği ikinci albümü VOLUME II ile iddialı bir dönüş yapıyor.
Albümün çıkış parçası olan "SEVERİM" bu yıla damgasını vuracak. Söz ve müziği Evrim Dökme'ye ait "SEVERiM" Günce'nin güçlü yorumu, melodik yapısı ve iddialı duyla hit olmaya şimdiden aday.
Türk pop müziğinin duayeni Sezen Aksu'ya ait "GÜLLERİM SOLDU" adlı şarkı ise, VOLUME II' de Günce'nin güçlü yorumu bir kez daha hayat buluyor.
Albümde yer alan 9 şarkıdan 4'ünün söz ve müzigi Günce'ye bunlardan biri olan "BiLİYORDUM"u daha da özel kılan; büyuk yorumcu Fatih Erkoç ile yaptığı düet.
Düzenlemeleri ile Erol Temizel, ilk albümdeki başarısını Günce -VOLUME II ile daha da zirveye taşıyor. Ayrıca söz ve müziği kendi imzasını taşıyan "UYAN" adlı şarkı şüphesiz 2006 yılında klüplerde fırtına gibi esecek.
Güçlü repertuarı ile dikkat çeken albümde yer alan diğer besteciler; Ersay Üner ve Yıldırım Koral.
Türk pop müziğinin iki büyük ismi Sezen Aksu ve Fatih Erkoç'tan aldığı destek, güçlü yorumu ve birbirinden güzel şarkıları ile Günce; 2 Ocak 2006 Pazartesi günü, müzik marketlerdeki yerini almaya hazır.....

14-12-2005
Son düzenleyen Daisy-BT; 29 Haziran 2010 02:15 Sebep: Aktif linkler.
Biyografi Konusu: Günce nereli hayatı kimdir.
Hayatın ne anlamı var.. Yanımda sen olmayınca....