Arama

Erdem Yener

Güncelleme: 25 Ekim 2016 Gösterim: 18.806 Cevap: 2
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
27 Eylül 2009       Mesaj #1
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Ad:  erdem_yener.JPG
Gösterim: 269
Boyut:  68.8 KB

ERDEM YENERSponsorlu Bağlantılar
8 Mayıs 1981 yılında İskenderun’da doğdu. Küçük yaşlardan beri müzikle ilgilenen sanatçı, müziğin yanı sıra; karikatür, oyunculuk, radyo programcılığı ve dansçılık ile de ilgilenmektedir. Başarılı oyuncu Erdem Yener Güldür Güldür adlı Show programında ki son derece komedi tavırları, kısa sürede geniş bir hayran kitlesine sahip olmasına neden olmuştur.

13 yaşında şarkı yazmaya başlayan Yener, 18 yaşında gitar çalmaya başladı ve Ankara'da +4 isimli bir grup kurdu. 5 yıl boyunca Ankara merkez olmak üzere, bir çok şehirde bar programı ve konserler vererek, gerek cover şarkılar, gerek kendi şarkılarıyla dinleyici ile buluştu.

Erdem Yener, 2003 yılında Istanbul'a yerleşti ve Kedi Müzik'te müzik yapmaya başladı. Bu çatı altında bir çok film müziği, albüm ve jingle projelerinde; söz yazarı, besteci, aranjör, solist ve icracı sıfatıyla görev aldı. Yener, müziğin yanı sıra bir film prodüksiyon şirketinde cast direktörü ve oyuncu koçu olarak çalışmaktadır.

Derlemedir.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Baturalp; 25 Ekim 2016 13:51 Sebep: Kirik link temizlendi konu düzeni moderatör ekleri foruma uygun resim eki
Biyografi Konusu: Erdem Yener nereli hayatı kimdir.
Baturalp - avatarı
Baturalp
Ziyaretçi
25 Ekim 2016       Mesaj #2
Baturalp - avatarı
Ziyaretçi
Ad:  erdem-yener.JPG
Gösterim: 205
Boyut:  79.7 KB

Erdem Yener, Güldür Güldür’den ayrıldıSponsorlu Bağlantılar
Ünlü oyuncu Erdem Yener, yeni sezonda ’Güldür Güldür Show’ kadrosunda yer almayacağını duyurdu. Konuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan oyuncu, "Yeni sezonda Güldür Güldür Show ekibinde yer almayacağımı sizlerle paylaşmak isterim. harika zamanlar geçirdik birlikte tv ile milyonlarca, turnelerle on binlerce seyirciyle buluştuk. çok güldürdük, bi o kadar da güldük. her güzel şeyin bir sonu var ve benim için o son da geldi. Çıkacak olan albümüme hak ettiği mesaiyi ve konsantrasyonu sağlayabilmek adına aldığım bu karara saygı duyan ve destekleyen başta Necati Akpınar olmak üzere tüm BKM yönetimine teşekkür ederim. BKM benim için hep "bizim dükkan" oldu. bu güzel aile/dost ilişkisi için de ayrıca teşekkür ederim. Kardeşten öteye geçmeyi başarmış 40’ın üzerinde emektar, çalışkan ve yetenek abidesi ekip arkadaşlarım ise her zaman yanlarında olduğumu bilirler. Yeni sezonda onlara da başarılar dilerim. hepinizi seviyorum" dedi.

Oyuncu, albümüne zaman ayırmak için ekipten ayrıldığını açıkladı. Yener, Güldür Güldür ekibinde oynadığı skeçlerde en çok güldüren isimlerdendi.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Baturalp - avatarı
Baturalp
Ziyaretçi
25 Ekim 2016       Mesaj #3
Baturalp - avatarı
Ziyaretçi
Erdem Yener
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.

Benzer Konular

27 Ağustos 2008 / GÜLGECELER Müzik tr
11 Aralık 2014 / Jumong Moda tr
22 Temmuz 2008 / Tiglon Spor tr
8 Kasım 2012 / Efulim Müzik tr
6 Aralık 2013 / Misafir Taslak Konular
Etiketler: Erdem Yener