Arama

Payro

Güncelleme: 31 Mayıs 2011 Gösterim: 2.346 Cevap: 2
payro - avatarı
payro
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #1
payro - avatarı
Ziyaretçi
Hayatı 1992 dogumlu asLen İzmirli Tarsus da Yaşayan hayatına 2oo5 de Rap başlamııştır. ilk müzik adımını dj lik yaparak bir radio sitesinde başldı. Bu sırada Rapper Asi ismini kullandı.2006'da yeraltı rap dünyasında kurulu olan bir oluşum olan Ayyildiz Rap 'yı kurdu. Silahın Sözleri . Şeytan Dinmesi isimli 2 albüm çıkardı.
PayRo rap sanatçıları Melankolia Müzik'in ilk albümü Deniz akını'yi çıkardılar. Daha Sonra Undergraund Gangsta şarkı yapmaya başladı.
Sponsorlu Bağlantılar

4 Albüm 2 video Clibi yaparak Hayranlarını eksik etmeyen PayRo yeni albümleri ile hayatına devam etmektedir.

söyledigi müzik türleri genel olarak gangsta . hatlok club hiphop ambient Gangsta Undergraund ve Türkiyede Curnk Rapin İlk okuyukarındandır.bu Tarz müzikler okuyor.

Rape 1 bucuk yıl Aradan Sonra Yine 2009 yılında Dönmüştür

Biyografi Konusu: Payro nereli hayatı kimdir.
payro - avatarı
payro
Ziyaretçi
30 Mart 2011       Mesaj #2
payro - avatarı
Ziyaretçi
Payro iLe Yapılan Röportajımiz

Sponsorlu Bağlantılar
İstanbul Sanal Rap Gündemi

Gündem : Merhabalar Berat Kardeşim
Payro : A.s Dostum...
Gündem : Bugün Sizinle Bir röportaj Yapmak istedik Baslayabilirmiyiz.
Payro : Olur Buyrunn... Msn Happy
Gündem : Rap Dinlemeye Ne zaman Basladınız ve Kimleri dinlediniz ?
Payro : Şimdi Bu Sorunun Cevabını şyle Söyleyim Size Ben Rap Dinlemeye 3-4 Sınıfa Giderken
basladım Bana İlk Rapi Ablam Dinletmişti.
Gündem : Peki İlk Dinlediniz Sanatcı Kimdir ?
Payro : Ozmanlar Pek Güzel rap Yoktu ve Cartel falan dinllerde Geziyordu Özelliklede Killa Hakan
Arkadasları ve Gangsterler Falandı.
Gündem : Hmm Anladım.. sizin 2006 yılında Kaptanı oldugun bir Ayyildiz Rap Vardı Ve Yurt dışıylada
İlgiliydi Takım Arkadaslarınız Orda'da Vardı Dimi ?
Payro : O Olay Tam olarak Şoyleydi Ben Rap Yapmaya çok Hevesliydim Ozamanlar Söylordum Agız Mımıklerım Hep
Hareket Ediyordu ve Benden Buyuk Abılerım Vardı yanı onlar 16 17 yasındalardı bn 13 Yaslarındaydım...
Bir gün Onlar Takım falan kuralım derken bu takım aklıma geldi kurduk sonra Aramızda Seçim Yaptık ondan
Sonra Takım Kaptanı Ben Seçildim..
Gündem : İlginc Ama Güzel olaylara imza Attınız Bu Ayyıldız Rap İle Bir Çok parçacanız Var Ama Neden Artık
Sanal Alemde Pek Fazla Şarkılarınız yok Galiba İzmirdeki olaydan olması Lazım ?
Payro : Aynen öyle Kardeşim. 2008 -2009 yıllarında Bizim Evimiz Yanmıştı Ve Herşeyimizi Kaybetmiştik.
Benim Ozman Tüm Kayıtlar pcdeydi.Ve Ozmanlar bizim Sponsor oldumuz br site Vardı Ordaydı Tüm Kayıtlarımız.
Site adını bılırsınız belki... Rapturk com du Ordaydı Tm Kayıtlarımız..
Gündem : Peki Bu Albüm Olaylarınız Nasıl oldu bir Çok Kişi Diyor ki Payro Kim ? Kimle ilişkisi Var Filan.
Payro : o Meseleye Gelince Zaten öyLe insanlar Beni Ve Çevremi kıskanan Tipler Beni Tanıyanlar sevenler
zaten Benim Kalbimdedir yeri Albüm olayda ilk Olarak 2oo5 yılında Almıştım.. 7 yada 8 falan vardı şarkı.
Gündem : Anladım...... Payro Nerden Aklınıza Geldi anlamı Nedir ?
Payro : Aslında benim bir çok nickim vardı Ama Bu nick çok sevmiştim.... Ateş Anlamına Geliyor 2 Farklı Dilden alınmış Alfabetik Cümledir.
Gündem : okey.... Suanda Sizin Yeni Kayıtlarınıza Ne zman Gireceksniz... ?
Payro : biliyorsunuz ki Sizde okulum falan var ve sınavlarım var Ygs O yuzden Onlara çalısıyorumm..
Fırsat buldukçada söz yazıyorum şuanda 2 album çıkartacak kadar sözlerım var ama çıkartmaya gerek yok
cunku en ıyılerını seçıp onları çıkartmayı dusunuyorum ve Duet Sırasına Gore Kayıtlarım var Onları Yapacam.)
Gündem : Peki Kardeşim Anladım... Yas Kaçtı sizin ?
Payro : 18-19 Msn Happy Sonra Askerlık işte Msn Happy
Gündem : Hayırlısı olsun İnşallah.... Msn HappyMsn Happy
Payro : Saolasın Kardeşim....
Gündem : Kendi Beatlerinizi kendiniz Yaptınız Dogru mu ?
Payro : Aslında Genel olarak Dogru Pek Free Beat kulanmıyorum... bu yüzden Kendi Yaptıgım Beatlerimi kulanıyorum.
olmazsa Beat maker Aradaslarım Abilerim var Onlara Yaptırıyorum... Örnek : BeatMachine .CAsh Beat Production . Ka9 Production Beats.
Gündem : Son Olarak Ne demek İSterseniz Rap Dinleyicilerine ?
Payro : Aslında ben Şuanda Burdan Tüm Herkeze Seslenmek istiyorum Radio kanalından.Şuanda Yayında olan herkez ve Tüm Rap Caimasına
Sözüm (((( Beceriyi kıskanmayın yada Bir insanın Yaptıgı İşi Ufak Kucuk Görmeyin Zamanında Sizlerinde ondan Farkı yoktu O yüzden
yapılan her emek bir Beceridir Sanattır.kimse Rapte Kendisini yüce Görmesin Benim Tarzım Türkiyede Yapan 1 Adam var..
Biri Benim Diyeride Bende Kalsın Çok SEvdigim Abimdir kendisi... Tarzım benim : club indian pop Rap... Karısşık.Saygılar
Gündem : Röportaj İçin Tesekurler Sızı Dınlemeye Devam Edeceyiz.
Payro : Tesekr . Saolun Bb.
payro - avatarı
payro
Ziyaretçi
31 Mayıs 2011       Mesaj #3
payro - avatarı
Ziyaretçi
Payro 7 Subat 1992 dogumlu Mersin'de yaşayan İstanbul kadiköy Semtinde ve izmirde'de bulunmustur
Müziğe olan tutkusu çok ufak yaşlarda Baslayan beratın kendisi eylence düşkünüdür.
Namık kemal i.ö.o Ögrenimine baslayan Payro Daha Sonradan Diyafram ve Solfej Dersleri Almaya Basladi.
Payro rap müziğe ilgisi 95 yılında Cartel hayranıdır.Hiphop kültürünü tanımaya başlar.
Ve Kendisinin de Dinleyici Olmaktan Çıkıp Kayıtları Evinde almaya Başlar.Liseyi Tarsus İMKB End.Meslek Lisesi
Bilgisayar Yazılım Okuyan Payro Edebiyat Denemelerini çok sevmiştir ve Etkilenmiştir.
2 yıl İzmir Radiosunda Dj'Lik yaptı ve Rap Yaşantısına 2005 yılında Başlayan Berat
Türkiyede İlk Kurulan Ayyildiz Rap 7 Kişilik Kadronun Takım Kaptanıdır.
Ve Türkiyede Şuana Kadar Senkronik Rapi İlk Kendisi İcaat etmiştir.
Bir Çok Kişi Senkronik Rapi Payro sayesinde Sevip,bu Tarzı Yapmaya Baslamıştır
Şuana Kadar 5 Albüm Yaparak Türkiyenin Önde Gelen Rapcileri Arasında Yer Almaktadır.
Stüdiosunun İsmi : PSC ( Profosyonel Senkron City )
Şuana Kadar 5 Albüm Yapmıştır.
1-) Silahın sözleri 2005
2-) Şeytan Dinmesi 2007
3-) Deniz Akını 2008
4-) Elektro Şok 2010
5-) Dikkat Alarm Beat 2011