Arama

Need For Speed: CARBON

Güncelleme: 23 Mart 2012 Gösterim: 57.716 Cevap: 54
INIFERNO - avatarı
INIFERNO
Ziyaretçi
29 Ekim 2006       Mesaj #1
INIFERNO - avatarı
Ziyaretçi
Oyundan Görüntüler

Sponsorlu Bağlantılar
need for speed carbon 20060714033248698

need for speed carbon 20060814053822489

need for speed carbon 20060814053825426

Master 0000092006622144929

Çıkmasına günler kala EA, Need for Speed Carbon için bir demoyu indirilmeye sundu.
Demoda 3 araç modelini kullanabilmemizin yanısıra, Circuit ve Drift yarışı modunda iki pistte yarışaibliyoruz. Ve iki bu yarışı kazandığımızda oyunun yeni modlarından Canyon Duel'i deneme şansına da ulaşaibliyoruz.
640 MB boyutuna sahip demoyu aşağıdaki adreslerden ulaşabilirisiniz:

Worthplaying
3DGamers
FileFront
Fileplanet
Fileshack
Gamershell
barbar_35 - avatarı
barbar_35
Ziyaretçi
1 Kasım 2006       Mesaj #2
barbar_35 - avatarı
Ziyaretçi
EA Games in tüm oyunları süper oluyo.Sahsen need for speed hastasıyım bütün versiyonlarını bitirdim sıra carbonda Msn Happy piyasaya çıkmasını dört gözle bekliyorum...
Sponsorlu Bağlantılar
GalindoR - avatarı
GalindoR
Ziyaretçi
2 Kasım 2006       Mesaj #3
GalindoR - avatarı
Ziyaretçi
Tam sürümü çıkınca CD ile yüklemeyi düşünüyorum.Süper bi oyun tanıtım videolarını izledim.
INIFERNO - avatarı
INIFERNO
Ziyaretçi
2 Kasım 2006       Mesaj #4
INIFERNO - avatarı
Ziyaretçi
[flash=http://www.youtube.com/v/S5JW0HCQQT0]width=600 height=490[/flash]
GalindoR - avatarı
GalindoR
Ziyaretçi
2 Kasım 2006       Mesaj #5
GalindoR - avatarı
Ziyaretçi
Mikael daha fazlası da var...En az 20 tane izledim ayrı ayrı sitelerden...(Bu arada benim ekran kartı kaldırmaz...256 mb benim ekran kartı...Ama kariyer modu yoksa hiçbişeye yaramaz...
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
4 Kasım 2006       Mesaj #6
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Bende Demoda Var Full'de Var Ama Ben Başka Forumda İndirdim Full Winrar Şifresi İstiyor.. Ful Oyunun Toplam Kapasite 3.95gb Msn Happy Zaten Çıktı Full Oyun Millet Evde Oynuyor Savegameyi Yayınlıcaklar Msn Grin Haa Bu Arada Career Modu Var Senin Ekran Kartı Neden Kaldırmasın ?_? 256mb Normal Benimkide 512Mb Msn Happy Bi Daha İndirecem Zaten Başka FOrumda Hemen Biterecem Msn Grin 1 Hafta İçinde Msn Grin Msn Grin

Şimdiden Teşekkürler...
Unserialize - avatarı
Unserialize
Ziyaretçi
9 Kasım 2006       Mesaj #7
Unserialize - avatarı
Ziyaretçi
Geforce FX 5200 128mb ekran kartı Sahipleri Oyun kurarsanız sorunla karsılasırınız ben yükledim sehir hersey guzel arabalar sim siyah Msn Happy NEden ise ekran kartım ! ati Readon Tavsiyem ...
Blue BooL - avatarı
Blue BooL
Ziyaretçi
14 Kasım 2006       Mesaj #8
Blue BooL - avatarı
Ziyaretçi
ya bu oyun çok zor iniyor günler sürebiir
JaF_JoSepH - avatarı
JaF_JoSepH
Ziyaretçi
16 Kasım 2006       Mesaj #9
JaF_JoSepH - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar slm ben yeni bi üyeyim ama ilk olarak bi sorunumla sizlerin kafasını ağrıtacağımmm.PCme carbonu yükledim ama yarışlara ilk başlarken sadece gaza basma tuşu işliyor...Sağa sola dönemiyorummm...Kontrolleri sıfırlıyorum acaba yanlış tuşlaramı basıyorum diye ama deil...Görüntü vs özelliklerini düşürüyorum amam yine olmuyor...Ram ekran kartı yeterli oyunun istediği özellikler için ama bi türlü olayı anlayamadımmm.Oyunda yarış başladığı ilk anlarda yemiyo sağ sol tuşları sadece gaza basıp gazı bırakabiliyorum.Ama bi süre sonra herşey normal bi şekilde çalışmaya dewam ediyor...İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2006       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
valla arkadaşım oyunla ilgili bir sorun olabilir.. bende yükledim fakat dediğin gibi sorunla karşılaşmadım istersen oyunu tekrardan silip kurmayı bir dene..
bu arada oyunu henüz kurmamış yada oynayacak arkadaşlar varsa bence ekran kartlarını bi gözden geçirsinler.. bende ati radeon x600xt (256x256) var ama bende bile kasmalar ve donmalar oluyo arada.. Msn Grin sanırım bu iş için asus'un çıkardığı 512 lik kart süper olur.. Msn Grin