Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 12 Mart 2013  Gösterim: 19.062  Cevap: 9

Oyun Hile Programları

ozti
2 Temmuz 2009 00:48       Mesaj #1
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Cheat Engine 5.4


flash oyun k s02

Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl hile yapabilirim?

Resimde gördüğünüz kırmızı belirteçler yapacaklarımız ve kullanacaklarımızı gösteriyor.Öncelikle unutmamamız gereken şey 1 byte = 8 bit**. Şimdi hile yapacağımız oyunu çalıştırıyor ardından programımızı çalıştırıyoruz. Program açılınca sol en üstteki simgeye tıklıyoruz. O simge bize ram`de çalışan programları listeliyor. Biz flash oyunları internet exploler`da oynarız diyenlerdenseniz iexplore.exe`yi seçiyorsunuz. Farklı bir programla çevrimdışı oynuyorsanız o zaman o programın .exe`sini listeden seçiyorsunuz. Şimdi oyunumuza gelelim.

Örnek oyunumuzun adı Desktop Tower Defense. Kendisi bu adreste. Easy, normal ve hard seçenekleri var, istediğinizi seçebilirsiniz. Yukarıda altınımıza (gold) bakıyoruz 80 yazıyor. Bu 80 rakamı ram`de tutuluyor. Bizde 80 rakamını ram`de programımız aracılığıyla aratacağız. Ancak 80 yazarak tabi ki çıkmıyor. Bunun nedeni **byte ve bit dengesi. O halde yazacağımız şeyi buldum: 80 X 8= 640. Yani byte ve bit dengesini sağlıyoruz. Value yazan yere 640 yazıyoruz. (80 ve 8`in çarpımından elde edilen sayı). Ardından New Scan butonuna basıyoruz. Sol tarafta bir sürü rakam çıktı. Şimdi oyunumuza gelip Squirt Tower kuralım. (Oyunumuzun içinde Sağ 2. butonda mevcut) Kurduktan sonra 65 altınımızın kaldığını oyunda göreceksiniz. Şimdi programımıza dönüp 520 rakamını Next Scan butonuyla aratıyoruz. Nedeni: 65 X 8= 520 (Byte-bit dengesi). Bu sefer program bize az önce 80 işaretli sayılardan 65`e dönenleri buldu. Şimdi o yeri bize buldu. Bulduğu o tek yere çift tıklıyoruz. Ve program onu otomatikman aşağıya alıyor. Aşağıdaki yerde beliren ram adresinde yazan value bölümüne giriyoruz. Ordaki rakama çift tıklıyoruz. Ve bizden rakamı değiştirmemizi istiyor. İstediğiniz rakamı yazıyorsunuz. 1000 altınım olsun diyorsanız yapmanız gereken 8000 yazmak. Mantığı anlamışsınızdır zaten. Programa gireceğimiz rakamlar aradıklarımızın ve istediklerimizin 8 katı olmak zorunda. (Byte ve bit dengesi). Ha birde aşağıya aldığımız ram adresinin olduğu bölümde frozen bölümü var. Orasıda çok keyifli. Yaz 8000`i aşağıya aldığımız ram adresinin value kısmına bas frozene: Her daim 1000 altının olsun. Harca harca bitmez...

Program yardımıyla sade oyunlarda değil, ram`e muhtaç olan her programa hile ve küçük oynamalar yapabilirsiniz. Unutmadan, her oyunda her zaman işe yarayacak bir yöntem değildir.

CheatBook Databes

cheatbox

Programın açıklaması :

HeatBook mewcut tüm oyunları destekleyen int deki en geniş oyun desteğini sahip bir program.Bu program ile PcPlaysatation2SegaNintendo 64DvDGamboy ColorXboXGamecubeDreamcastN-gageSuper Nintendo platformundaki mewcut olan tüm oyunların hilelerine sahip oluyosunuz.Ayrıca 1000 e yakın oyunun çözümünede ulaşabiliyosunuz..Program içinde 10.214 adet oyun hilesi mewcut.
Ancak bu sayı her geçen gün artıyor fakat program bunuda kendini güncelleyerek çözmüş durumda.Oyunlar alfebatik sıra ile sıralanıyor.Siz oyunun üzerine tıkladığınızda editör penceresi sergileniyor bu bilgileri ister yazdırabilirister kaydedebilirsiniz..Arama özelliği ile listeden kolayca arama yapabiliyorsunuz..Kendi özel hilelerinizi girebileceğiniz bir sistemde mewcut programda..


Programın Özellikleri :

Her ay dahili olarak veritabanını güncelleme desteği
Kolay düzenlenebilen hile menüleri
Tam oyun çözümleri
Dosya ve resim desteği
Gelişmiş istatistik özelliği
Konsol hileleri desteği
Yenilenmiş dahili hile arama özelliği
Kısayol yöneticisi (Hemen Hemen tüm faydalı oyun siteleri)
Hex editörü
Değiştirilebilir tablolar desteği
Eski veritabanlarını alıp kullanabilme
Kabuk (Tema) Desteği

Dowload Freeware


cia11
12 Temmuz 2009 16:19       Mesaj #2
cia11 - avatarı
Ziyaretçi
Biraz Araştırma yaptıktan sonra programın son sürümünü
buldum buyrun buda link


Download

Misafir
24 Ocak 2012 23:17       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
son sürüm olanı anlatır mısınız
hrkN
16 Mayıs 2012 15:34       Mesaj #4
hrkN - avatarı
Ziyaretçi
Bu programlari kullanmak biraz karisik ve zor ben denedim ve basarisiz oldum,en iyisi hilesiz oyun. Msn Cool
Misafir
27 Mayıs 2012 22:50       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu program uberstrikedede geçerlimi? Bu oyun google üzerinden oynanıyor
Lebron James
23 Haziran 2012 15:33       Mesaj #6
Lebron James - avatarı
Ziyaretçi
ARENA 2 HİLESİ
Bir internet oyunu olan Arena 2 oyunu karakterinizi girdiğiniz savaşlar sayesinde güçlendirdiğiniz bir oyun. Ama oyunun başında hiç zahmete girmeden karakterinizi çok güçlü yapabilirsiniz. Nasıl mı?
Öncelikle ad yazma kısmına .,., (nokta virgül nokta virgül) yazın. Ardından random tuşuna basın ve karakteriniz bir anda çok özel güçler ve silahlara sahip olsun. Msn Demon

Swords and Sandals 2 Emperors Reign 2
Son düzenleyen Lebron James; 23 Haziran 2012 15:34 Sebep: Resim Ekleme
while
12 Temmuz 2012 15:33       Mesaj #7
while - avatarı
Ziyaretçi
son sürüm olanı anlatır mısınızg
ByTaha
12 Mart 2013 10:23       Mesaj #8
ByTaha - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Bu Progrma İnternetin Hızını Alçaltıp Yavaşlatma Programı Her Oyunda Çalışır Msn Happy
Anıl GOKBULAK
12 Mart 2013 12:14       Mesaj #9
Anıl GOKBULAK - avatarı
Ziyaretçi
Arena 2 ' yi biliyorum .
nhtpmkc
12 Mart 2013 13:55       Mesaj #10
nhtpmkc - avatarı
Ziyaretçi
güzel işime yaradı Msn Grin


Daha fazla sonuç:
Oyun Hile Programları

Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç