Arama

Garena (Oyunları Online Oyna)

Güncelleme: 3 Temmuz 2015 Gösterim: 10.117 Cevap: 5
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
29 Kasım 2009       Mesaj #1
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Garena genel oyun sunucusu, Garena nasıl kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar
• Garena'nın benzersiz ağ yapılandırılması size LAN tadında oyunlar oynamanızı sağlar.

• Adil bir oyun güzel bir oyundur. Garena'nın içine entegre olan Anti Hack Sistemi hiç bir şekilde oyun içinde hile açılmasına izin vermez. Oyunda hile kullanılmadığına emin olabilirsiniz.

• Garena oyun içinde hack açmaya çalışan kullanıcıları otomatik olarak banlar. Rapor etmenize gerek kalmaz

• Garena içine entegre edilmiş bir messenger ile birlikte gelir. Buradan arkadaşlarınızın hangi odada olduğunu görebilir onlarla temas sağlayabilirsiniz

• Arkadaşlarınıza hediyeler yollayabilir onlara çevrimdışı mesaj atabilirsiniz

• Ladder oyunlarını daha fazla oynayın daha fazla ayrıcalıklara sahip olun.

• Garena EXP sıralamasında #1 olmak için oynayın

TFT 1v1 Ladder DotA Allstars Ladder Counter Strike 1.6 Ladder ları ve daha fazlası!

• LIVE! GGTV yayınları ile dünyanın en iyi oyuncularını oynarken canlı olarak izleyin. Büyük internet turnuvalarını canlı olarak takip edin.

• Kullanıcılar bir GGTV maçı olduğunda uyarılacaklar ve tek tık ile izleyebilecekler. Böylelikle hangi maç ne zaman diye takip etmenize gerek kalmayacak

• Garena 'da klanınızı kurun ve savaşlara katılın klanınızın bayrağını dalgalandırın

• Size özel klan odanızın keyfini çıkarın

• 70 den fazla oyun Garena'ya entegre durumdadır. Canınız sıkıldığında bedava olarak oynayabilirsiniz

• Bütün oyuncular için mükemmel bir boş zaman geçirgeci

> > Garena İndir < <

Son düzenleyen nötrino; 17 Temmuz 2013 14:03
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
Oğuzhan Cakin - avatarı
Oğuzhan Cakin
Ziyaretçi
20 Ağustos 2010       Mesaj #2
Oğuzhan Cakin - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar benim garena ile ilgili bir sorunum var.Yardımcı olursanız sevinirim.Garenayı yükledim.Üye oldum.Updateini yaptım.Program açıldıktan itibaren ki açılırsa, bazen açılmayıp arka planda çalışır olarak gözüküyor.Görev yöneticisini açamıyorum.Bilgisayarıma girmek istediğimde dosyalar gözükmüyor.Garena ile call of duty oynamak istiyorum ama bu sorun engelliyor.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2014       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben garena ile arkadaşlar ile internetten oyun oynuyordum ama son 1 haftadır garenayı açtıgımda LAN düğmesi yok bununla ilgili bir bilginiz var mı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2014       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben garena ile arkadaşlar ile internetten oyun oynuyordum ama son 1 haftadır garenayı açtıgımda LAN düğmesi yok bununla ilgili bir bilginiz var mı?

kardesım bendede aynı problem var bulabıldınmı sorunu ?
PulpFiction - avatarı
PulpFiction
Ziyaretçi
3 Kasım 2014       Mesaj #5
PulpFiction - avatarı
Ziyaretçi
Sorunu bulan bir zahmet buraya yazaydı iyiydi Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2015       Mesaj #6
Misafir - avatarı