Arama

GTA San Andreas Kara Şimşek Modu - Sayfa 2

Güncelleme: 19 Şubat 2015 Gösterim: 86.086 Cevap: 71
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş ben oyunu yeniden yükledim sonra yamayı kurdum çok güzelde çalıştı ama oyunu fazla oynayınca kendi kendini kapatıyor neden acaba bi çaresi varsa yazarmısın acil lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2011       Mesaj #12
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kardeş ben oyunu yeniden yükledim sonra yamayı kurdum çok güzelde çalıştı ama oyunu fazla oynayınca kendi kendini kapatıyor neden acaba bi çaresi varsa yazarmısın acil lütfen

Sponsorlu Bağlantılar
Önceki mesajımda dediğim gibi;

Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

Mod daha tamamlanmamış olduğu için bazı hatalar ve oyundan atmalar olabiliyor. msn happy

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ama bazen değil her zaman böyle oluyo peki tamamlanmışını nereden bulabilirim çok güzel bi mod kara şimşeğin üstü falan açılıyo ama birde kapanmasa tamamlanmışını nereden bulabileceğimi yazarmısın.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2011       Mesaj #14
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

ama bazen değil her zaman böyle oluyo peki tamamlanmışını nereden bulabilirim çok güzel bi mod kara şimşeğin üstü falan açılıyo ama birde kapanmasa tamamlanmışını nereden bulabileceğimi yazarmısın.

Mod daha bitirilmedi yayınlanan son versiyonu budur. Bitirilip sorunsuz versiyonu yayınlandığında konunun ilk mesajına ekleyeceğim. Modu mod yapımcılarının bulunduğu Mod DB(İngilizce içerikli) isimli siteden aldım orada da bu sürümü var şuanda.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yav benim bilgisayar fuul hata veriyor nolur anlatımını güzel bi şekilde söylermsiniz nolurrrrrrr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
windows 7 de açılmıyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yüklüyom açmıyor neeeden
söyleyin biriniz
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2011       Mesaj #18
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

yav benim bilgisayar fuul hata veriyor nolur anlatımını güzel bi şekilde söylermsiniz nolurrrrrrr

Güzel anlatılacak bişeyi yok installer ile oyunun yüklü olduğu klasöre yükleme yapıcaksın o kadar.

Alıntı

yüklüyom açmıyor neeeden
söyleyin biriniz

Bilgisayarında GTA: San Andreas'ın yüklü olduğundan emin misin? Açılmaması senden kaynaklı olmalı, benim tahmin yürüterek neden açılmadığını bilmem imkansız.
Son düzenleyen RuffRyders; 30 Temmuz 2011 18:33 Sebep: Yazım hatası.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Temmuz 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben modu yükledim açıldı güzel çalışıyor ama otopilotu bulamıyom bilen varsa yardımcı olabilirmisiniz
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2011       Mesaj #20
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

ben modu yükledim açıldı güzel çalışıyor ama otopilotu bulamıyom bilen varsa yardımcı olabilirmisiniz

Daha önceki mesajlarımda da söylediğim gibi mod tam anlamıyla bitmiş değildir bu yüzden bütün özellikler mevcut değil ve bazı hatalar yaşanıyor olabilir. Modun yayınlandığı sitedeki son versiyonu benim paylaşmış olduğumdur herhangibir yenilik olursa konunun ilk mesajına ekleceğim. Modun sitesi: GTA: Knight Rider