Arama

Pangya

Güncelleme: 16 Ağustos 2013 Gösterim: 1.488 Cevap: 2
ThE_PuNiSHeR - avatarı
ThE_PuNiSHeR
Ziyaretçi
10 Nisan 2012       Mesaj #1
ThE_PuNiSHeR - avatarı
Ziyaretçi
Golf oyunu Pangya, Pangya oyun özellikleri nelerdir?

Sponsorlu Bağlantılar
Pangya

Bu oyun bir Fantasy Golf oyunudur.Bence golf sevenler bu oyunu mutlaka oynamalıdır. Bu oyunda level yerine değişik bir sistem vardır.Mesela bu oyunda level yerine şöyle birşey vardır : Rookie'den başlarsınız,sonra Beginner'e yükselirsiniz.Bunlar böyle devam eder.Oyunda karakter satın alma ve buna benzer şeyler vardır.Ayrıca oyunda eventler vardır.Eğer event varsa zaten oyuna girdiğiniz zaman sol üst köşede bir simge görebilirsiniz.O simgeye tıkladığınız zaman size ne yapmanız gerektiğini söyler ve yaparsanız karşılığında güzel ödüller alırsınız.Oyunda karakter isimlendirirken çeşitli simgeler ekleyebilmeniz bence en hoş özelliğidir.Ayrıca oyunda golf oynamaktan bıktığınız zaman serbestçe dolaşıp insanlarla konuşabileceğiniz bir oda kurmak mümkündür veya kurulu bir odaya girebilirsiniz,size kalmış birşey. Oyunda Guild sistemi vardır.Kendiniz kurabilirsiniz veya kurululardan birine katılabilirsiniz.Kendiniz kurmak istiyorsanız marketten birşey satın almanız lazım ki bu da biraz pahalıdır. Ayrıca bölümlerde hoş olduğu için insanı sıkmayacak bir oyundur.

İYİ EĞLENCELER

Msn StarMsn StarMsn StarMsn StarMsn Star

Oyun Videosu

Site : Pangya

NOT : Bu oyunu bende oynuyorum , Senior E'yim. Adım : Msn StarCagdasMsn Star Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa sorabilirsiniz.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen nötrino; 16 Ağustos 2013 11:37 Sebep: Kırık link!
ThE_PuNiSHeR - avatarı
ThE_PuNiSHeR
Ziyaretçi
16 Nisan 2012       Mesaj #2
ThE_PuNiSHeR - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar eğer bu oyunu oynayan varsa bence şimdiden oyuna girsin.Çünkü pangyada yeni eventler var 3. yıl dönümü şerefine.Öncelikle tüm karakterler 5,000'e satılıyor. Msn Happy Oyun size her gün bedava eşya veriyor.Ayrıca "Rainbow Muffler" denen eşyalar var,bunları almak için aşağıdaki bölümlerde 18 Hole'lik Versus yapmalısınız :

Sponsorlu Bağlantılar
Kod:
Shining Sand - Kooh

Blue Water - Nell

Blue Moon - Hana

Wiz Wiz - Nuri

West Wiz - Azer

Pink Wind - Cecilia

Silvia Cannon - Lucia

Ice Cannon - Max

Wind Hill - Arin

Sepia Wind - Kaz
Arkadaşlar bence bu fırsatı kaçırmayın. Msn Happy Dance

İYİ EĞLENCELER

NOT : Eğer flood yaptıysam özür dilerim. Msn Happy Ben sadece bu güzel eventi kaçırmamanız için haber verdim. Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ThE_PuNiSHeR - avatarı
ThE_PuNiSHeR
Ziyaretçi
16 Nisan 2012       Mesaj #3
ThE_PuNiSHeR - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Rainbow Mufflers ile ilgili video yaptım. Msn Happy Umarım yardımcı olur eğer oynayan varsa.

Karakterler bana aittir,videoyu yabancı yaptım ama sorun olmaz umarım. Msn Happy

İYİ EĞLENCELER
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.