Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 21 Aralık 2015  Gösterim: 1.008  Cevap: 0

Sony'nin Bu Aç Gözlülüğü Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

21 Aralık 2015 11:20       Mesaj #1
gragold - avatarı
Üye
"Sony'nin PS2 oyunlarını,Playstation 4 için yüksek fiyatlarla satışa sunması oyuncuların tepkisine yol açtı. Türkiye'de dahil birçok ülkeden oyuncunun tepkisine yol açan bu durum tabiki yetkililere kısa zamanda ulaştı.Tepki üzerine Shuhei Yoshida Playstation Nation programında,"Oyunlara Trophy gibi ekstra özellikler ekliyoruz dolayısıyla bu tip şeyler ekibimizin vaktini alırken, lisans konusunda da bazı masraflar çıkıyor. Dolayısıyla PS2 oyunları hem vaktimize, hem de paramıza mâl oluyor. Bu yüzden PS2 oyunlarını yeniden satmamızı uygun görüyoruz." şeklinde bir açıklama yaparak merak edilen soruyu yanıtladı. Fakat fiyatlarda bir değişiklik henüz yapılmış değil. Hala Türkiye pazarında PS2 oyunlarını 40 TL ve üzeri fiyatlarla almaya devam ediyoruz."
Evet arakdaşlar haber bu şekilde. Sizin düşünceleriniz nedir bu konu ile alakalı. Sizce de artık ucuzlaması gerekmiyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar
Kaynakça: Sony'nin Para Kazanma Hevesi Tepki Gördü!
Hızlı Cevap
Mesaj:


Oyunlar forumu 'Sony'nin Bu Aç Gözlülüğü Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?' konusunu görüntülüyorsunuz: Sony'nin PS2 oyunlarını,Playstation 4 için yüksek fiyatlarla satışa sunması oyuncuların tepkisine yol açtı. Türkiye'de dahil ...

Aramalar: Sony'nin Bu Aç Gözlülüğü Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç