Arama

Black Desert Mobile

Güncelleme: 20 Aralık 2018 Gösterim: 2.928 Cevap: 4
AsiVeMavi - avatarı
AsiVeMavi
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2018       Mesaj #1
AsiVeMavi - avatarı
Kayıtlı Üye
Bir mobil oyun olmasına karşın çok iyi hazırlanmış ve güzel bir oynanışla geliyor 2 aydır kore serverında oynamaktayım Avrupa serverı açıldığında muhakak denenmesi gerekken bir oyun coğu bilgisayar oyununa taş çıkaracak bir oyun
Sponsorlu Bağlantılar
Pcderen - avatarı
Pcderen
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2018       Mesaj #2
Pcderen - avatarı
Kayıtlı Üye
Gerçekten mobil oyun demek zor bu oyuna. Çok kaliteli Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
teknikcisefa - avatarı
teknikcisefa
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2018       Mesaj #3
teknikcisefa - avatarı
Kayıtlı Üye
Kaldıracak ne telefonum ne bilgisayarım var :'(
Pcderen - avatarı
Pcderen
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2018       Mesaj #4
Pcderen - avatarı
Kayıtlı Üye
Mobilini geç, bilgisayar versiyonunu oynayamadım daha D: Bir o kadar merak ediyorum ama. Başlasam kesin günlerce kalkamam başından. Kendimi bildiğimden başlamıyorum belki Msn Grin
Boncik - avatarı
Boncik
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2018       Mesaj #5
Boncik - avatarı
Kayıtlı Üye
Herkese selamlar! Bilen bilir; Black Desert tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yükselişte olan MMORPG oyunları arasına kısa sürede girdi. Bu yükselişini muazzam oyun mekanikleri, uçsuz bucaksız dünyası ve enfes manzaralarına kadar Türk oyuncuların roleplay zevkine de hitap ediyor.

Black Desert Online Türkiye 1. Yıl Dönümü kutlamalarına devam ederken yeni class Archer’ı da yayınladı. İlk kez tamamen uzaktan hasar vermeye dayalı olmak üzere tasarlanmış yeni sınıf Archer tecrübelerimden bahsetmek istiyorum.

Kutsal ağaç Kamasylve'nin gölgesinde, varoluşun ötesindeki Sylvia soyundan gelen, Adùir'un koruyucusu Archer… Kulağa oldukça görkemli geliyo dimi? İnsan hikayesini duyduktan sonra karşımıza Arthas gibi devasa bi abi çıkacak zannediyor 😊 Aklımızda canlanan koca zırhlı, kalın kasklı tank elemanın aksine Archer, adı gibi oldukça mobil ve çok uzak mesafelerden düşmanları mıhlayan bir Robin Hood adeta!

Black Desert Online maceram bir kaç ay öncesine dayanıyor. Sıkı bir MMORPG’ci olduğumu söyleyebilirim. Oyunlarda hep okçu veya büyücü gibi DPS karakterleri tercih etmişimdir. Başlangıçta Ranger ve Sahire sınıflarını oynadım, büyük keyif aldım. PvP’lerde glass cannon sınıflar olarak büyük sıkıntılar yaşadım başlarda tabii. Ama karşılaşmalara alıştıkça skill dodgelama, arka saflarda konumlanmalarıma odaklanarak işi kısa sürede çözdüm diyebilirim. Ve Archer çıkacağı haberlerini duyunca bıraktım Black Desert’ü tekrar indirmeye.


Çevik, hızlı ve gözüpek Archer, BDO’cuların ne zamandır beklediği bir sınıfmış meğer. Oynanış tarzı oldukça özgün. Taklalar atarak, havada dönerek atışlar yaparak ve yaklaşan rakipleri geri teperek tam bir baş belası olmuş. Bahsettiğim gibi verdiği büyük hasarlara karşın oldukça kırılgan (glass cannon) ki oyun içi denge açısında bu büyük gereklilik. BDO gündeminde kısa süre içerisinde kite’ın kralı olarak nam salan Archer, DPS oyuncularının favorisi ve PvP’lerde Ranger’ın yerini alacak Legolas abimiz.

Benzer Konular

3 Mayıs 2011 / CoKBiLMiS Telefon
14 Mart 2010 / Sessiz_Hayalet Sosyal Ağlar
19 Kasım 2005 / ozti Bilgisayar
20 Ekim 2008 / virtuecat Bilgisayar