Arama

FIFA 2006 Türkçe Spiker Yaması - Sayfa 2

Güncelleme: 16 Haziran 2007 Gösterim: 54.914 Cevap: 13
acarr_67 - avatarı
acarr_67
Ziyaretçi
18 Aralık 2006       Mesaj #11
acarr_67 - avatarı
Ziyaretçi
ya bivim o kadar uğraştım şu dosyayı indirecem diye indirdim en sonun da hata werdi doru dürüst bi şeyler warsa koyun şuraya ya Msn Mad Msn Mad
Sponsorlu Bağlantılar
fatihfatih123 - avatarı
fatihfatih123
Ziyaretçi
9 Ocak 2007       Mesaj #12
fatihfatih123 - avatarı
Ziyaretçi
kardeş saol da part 1 2 3 4 indirilmiyo Msn Sad maalesef
Sponsorlu Bağlantılar
batu_bjk - avatarı
batu_bjk
Ziyaretçi
22 Nisan 2007       Mesaj #13
batu_bjk - avatarı
Ziyaretçi
link gırık
DrAm3vLH - avatarı
DrAm3vLH
Ziyaretçi
16 Haziran 2007       Mesaj #14
DrAm3vLH - avatarı
Ziyaretçi
Rüya Gerçek Oldu, Fifa 2006 Türkçe Spiker Yaması

Aslında ben Fifa oynamam, hatta bu zamana kadar da oynamış değilim. Futboldan pek anlamayan biri olarak, ilgimide uyandırmıyor doğrusu. Benim için önemli olan Colin McRae Rally parkurlarında yapacağım derecelerle birlikte, çevrimiçi oyunlarda Japon ve İtalyan arkadaşların önünde ve daima ilk sırada bitişe gelme tutkusudur.
Colin McRae Rally’e 2 nolu serisi ile başladım ve şuan 2005′i vakit buldukça oynuyor ve bitirmeye çalışıyorum. Oyunda en çok arzu ettiğim ülkemizinde etaplar arasında yer alması. Tabi yardımcı pilotun Türkçe konuşmasını da çok istemekteyim.
İşte bendeki tutku da böyle olunca, sizlerin bu yamayı ne kadar çok istediğinizi az çok anlayabiliyorum. Sağolsun GechE arkadaşımız bunu halletmiş.

GechE arkadaşımız bu çeviriyi kendi seslendirmiş ve açıklamalarına göre %98′lik bir çeviri oranı yakalamış. Kimi yerlerde mantık hataları olabiliyormuş, fakat bu arkadaşımızdan değil oyundan kaynaklanan bir problemmiş.
Neyse fazla uzatıp sizi bekletmek istemiyorum. Buyrun yamaları indirme bağlantıları. Yamanın toplam boyutu sıkıştırılmış formatta 170 MB. Ayrıca arkadaşımız yamanın kurulumunu izah ettiği bir de kurulum dökümanı hazırlamış.
Mükemmel çalışmasından ötürü GechE arkadaşımızı buradan tebrik ve teşekkür ediyorum. Yamayı yaparken problemler yaşayabilirsiniz, o nedenle lütfen yamanın duyurulduğu başlığı ziyaret ediniz ve bu güzel çalışmaya teşekkürlerinizi sunmayı unutmayınız.

YAMA DOSYALARI
Yama dosyası 4 parçadan oluşuyor ve hepsini indirmek zorundasınız.
  1. Yama dosyası parça 1
  2. Yama dosyası parça 2
  3. Yama dosyası parça 3
  4. Yama dosyası parça 4
Kurulumu anlatan flash formatında, 1mb boyundaki dökümanıysa buradan indirebilirsiniz.
Rar dosyalarının şifresi: GechE_1
Yukarıdaki bağlantılar zaman aşımına uğrayınca Exvision tarafından tekrar yükleme yapıldı. İşte yamaları indirebileceğiniz yeni bağlantılar.
Rapidshare linkleri ;
R1
R2
R3
R4

FileFront linkleri ;
F1
F2
F3
F4

Dosya şifreleri : SoccerCenter.Net:// Yeni Yayın Dönemi İçin Test Yayını - Beta 3