Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 17 Kasım 2009  Gösterim: 55.399  Cevap: 0

Rüyada Fatiha Suresini Okumak

_KleopatrA_
17 Kasım 2009 11:59       Mesaj #1
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Fatiha Suresi Okumak Rüya Tabiri (Rüyada Fatiha Suresini Okuduğunu Görmek)


Sponsorlu Bağlantılar
Rüyada Fatiha-i Serife 'yi okudugunu veya biri tarafindan okundugunu görenin isleri güç ise kolayla-sir. Rizkinda genislik, bolluk ve bereket olur. Rüya sahibi erkekse, bir kaç kadinla evlenir, Kadin ise çok çocuk dogurur. Duasi kabul olunur, hasta veya sakat ise iyilesir;eger agir hasta ise ölüp acilarindan kurtulur. Fatiha okumak, asagida isimleri zikredilen mü-barek zatlara göre su sekilde açiklanmistir: Hazret-i Ebu Bekir'e (RA) göre: Dini, Cenabi Hak tarafindan muhafaza olunur. Hasta ve sakat ise eceli yaklasmistir. Hazret-i Ömer'e (RA) göre; Allahu Teala hazretleri dua ve ibadetini kabul buyurur, korktuklarindan emîn olur. Kirmanî'ye göre; Allah (C.C) Hazretleri tarafindan ibadete muvaffak olur. Cafer-i Sadik 'a (RA) göre; hacca gider, duasi kabul edilir, Ibn-i Sirin'e göre: Cenabi Hak ona hayir kapilarini açar. Abdulgani Nablusi'ye göre; duasi hemen kabul olunur ve kendisi bol ve bereketli rizk sahibi ve uzun ömürlü olur. Ibn-i Kesir' e göre: duasi en kisa zamanda kabul olun-makla beraber, ferah ve sevinç ve büyük fayda görür. Seyit Süley-man Hüsni 'ye göre; güç olan isleri kolaylasir, dünya ve ahirette mutlu olur, bol ve bereketli rizka kavusur. Bir baska rivayete görede: Rüyada Fatiha Suresinl okumak, hayirli Islere nail olmaya, dualarin kabulüne, bazen de haccetmeye isarettir. Rüyada Fatiha'yi veya ondan bir ayet okudugunu, yahut kendi üzerine okundugunu görmek, o kimseye Allah-u Teala'nin ser kapilarim kapayip, hayir kapilarim açacagma isarettir.
Rüyasında Fatiha okuduğunu gören kimse, bütün dert ve sıkıntılarından kurtulur. Geleceğin çok daha iyi, güzel olacağını haber verir.
Hızlı Cevap
Mesaj:


Rüya Tabirleri forumu 'Rüyada Fatiha Suresini Okumak' konusunu görüntülüyorsunuz: Fatiha Suresi Okumak Rüya Tabiri (Rüyada Fatiha Suresini Okuduğunu Görmek) Rüyada Fatiha-i Serife ...

Aramalar: rüyada fatiha suresi okumakrüyada fatiha suresini okumakruyada fatiha suresi okumak

Kaynak:


Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç