Arama

Dünyanın En İyi 250 Filmi - Sayfa 11

Güncelleme: 7 Eylül 2013 Gösterim: 298.379 Cevap: 111
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2011       Mesaj #101
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENIM BILMEDIGIM NERDEYSE HIC BIR FILM YOK. dÜNYANIN GELMIC GECMIS FILMLERIN ARASINDA EN IYI FILMI KESINLIKLE FACE OFF ´DUR. AKTÖRLER ( NICOLAS CAGE, JOHN TRAVOLTA) BI AMELIATTAN SONRA ROLLERINI DEGISIYOR VE ÖYLE MÜKEMMEL OYNUYORLARKI BENIM ICIN DÜNYANIN EN GÜZEL FILMI. MUTLAKA IZLEYIN: FACE OFF SAYGILAR GAYSERILI MEHMET
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2012       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim izlediğim en iyi filmler alacakaranlık serisi ve kıyamet melekleri
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
altair - avatarı
altair
Ziyaretçi
11 Ocak 2012       Mesaj #103
altair - avatarı
Ziyaretçi
bence vrya dünyayı sarsacak bi film hobbit...

---------- Mesaj tarihi 18:54 ---------- Önceki mesaj tarihi 18:51 ----------

şimdi godfather çok kötü bi film bence yüzüklerin efendisi 1,2,3 çok daha güzel.... müzikler,efektler,seslendirmeler,grafikler,sanallık yok bu harika işde
altair - avatarı
altair
Ziyaretçi
11 Ocak 2012       Mesaj #104
altair - avatarı
Ziyaretçi
bence hobbit kardeşim nede olsa dünyayı srasacak ne yaparsın sew sewme izleyeceksin eniinde sonunda

---------- Mesaj tarihi 19:59 ---------- Önceki mesaj tarihi 19:57 ----------

hackerlikde bir meslek..... aldık başımızı alamete gidiyoruz kıyameteMsn Wink)
altair - avatarı
altair
Ziyaretçi
12 Ocak 2012       Mesaj #105
altair - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaşlar ben size söyliyim godfather filmini izlemeden önce poşetleri hazırlayın izlerken kusacaksınız.....Buradan enes'e selam söylüyorum.......(MeRvE)
altair - avatarı
altair
Ziyaretçi
18 Ocak 2012       Mesaj #106
altair - avatarı
Ziyaretçi
1.the lord of the rings:return of the king 2.lord of the rings:the two towers 3.lord of the rings:the fellowship ring 4.transformers:dark of the moon 5.300 sparta 6.harry potter:the deathly hallows part 2 hayatımda izlediğim en iyi filmler aksiyon severlere....
buz perisi - avatarı
buz perisi
VIP Lethe
29 Ocak 2012       Mesaj #107
buz perisi - avatarı
VIP Lethe
Twilight serisi ve Let Me İn filmleri harika.ve daha bi sürü film var. Msn Grin
In science we trust.
bella_ - avatarı
bella_
Ziyaretçi
16 Şubat 2012       Mesaj #108
bella_ - avatarı
Ziyaretçi
Eternal Sunshine of the Spotless Mind her zaman favorimdir izlememiş olan varsa şiddetle öneriririm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2012       Mesaj #109
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hayatımda izlediğim en iyi romantik komedi: Aşkın formülü yok (simple simon) romantik sevmeyenler bu filmle romantikten başka bir şey izleyemeyecek hale gelebilirler Msn Happy
İzlediğim en iyi komedi serisi ise: Felekten bir gece (The Hangover) iki filmi var ikisini de sonuna kadar tavsiye ederim Msn Grin
sirfalas - avatarı
sirfalas
Ziyaretçi
16 Eylül 2012       Mesaj #110
sirfalas - avatarı
Ziyaretçi
Yüzüklerin efendisine ilk sayfalarda laf atan arkadaşa sormak istiyorum.... merak ediyorumda okadar oscarı bi filme neden verırler? Ayrıca burada görüşlerini yazanları tek tek okursan yüzüklerin efendisi diyenlerın sayısı neredeyse diğer filmlerden en cok sölenenı 2 ye rahat katlamıstır.. kısaca en cok ismi gecen yüzüklerin efendisi sonra titanic zaten bu iki filimde en cok oscar arlan fılımler bukadar sey tesadufmu?

Bence yüzüklerin Efendisi Senaryosu müzigi goruntusu efekleri kısaca herseyi ile gelmiş geçmiş en iyi filimdir. yanlız Bu filmi anlamadan izlemek sadece senaryolarından bısıler cıkarmaya calısmak bıraz hata olur kapasıte zaten yetmıyebılır ozamanda öle fılmmı olur denebılır.. Ama bi ultima oynamıs bırı o fılmın her karesını anlıyabılır yada az cok fılmın konusunu kahramanlarını tanıyan ıcın olanustu bı kalıtedır.. hıc unutmuyorum sinemada bu filmi ızlemeye gırdıgımde Smegol un ilk sahnede curuk dıslerı ıle balık yedıgı sahneyı goruru gormez yasları 60-65 arası degısen iki tane pamuk teyzem daha fılmın 5 dkkasında kacarak cıktı.. Msn Happy kısacası bence bu filmi izlemek ayrı bı kapasıte meselesi.. onu anlamak dogru sekılde yorumlamak zaten dogru seklınde yorumlayabılen ıcın bence suana kadar yapılmıs daha ıyı fılm yoktur ama ne yazıkkı herkezın anlıyabıldıgını sanmıyorum..