Arama

Surviz - avatarı
Surviz
Ziyaretçi
8 Mayıs 2008       Mesaj #1
Surviz - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar, Oncelikle Selamlar..

Bilgisayarımdan Live Messenger'ı kaldırdıktan sonra tekrar bir daha yükleyemedim..

Olay şu, msn'i kaldırdıktan sonra yeni bir setup indirdim (resmi siteden) ve kurmaya başladım.. kısa sürede kurdu ve kurulumun bitimiyle ilgili pencere açıldı.. buraya kadar tamam.. fakat ne program files içerisinde, ne başlat menüsünde, ne msconfig'de hiç bi yerde kurulduguna dair bir işaret göremedim.. Sadece, Başlat Menüsünde, Windows Live / Windows Live Home diye birşeyi kurdu.. Daha Sonra Program Ekle Kaldırdan Bunu kaldırdım. Hatta Reg Edit'den v.s ilgili bütün herşeyi sildim.. Tekrar Yeni Bir Setup indirip, Kurdum ve yine aynı şey.. 3 - 4 kere böyle tekrarladım ama olmadı. ve windows'da bu olay için kurcalama yaparken, "geçerli sohbet programı" gibi birşeye rast gelmiştim ve o kısmı "windows messenger" olarak seçmiştim. ama kurulmamasının bununla bir alakası oldugunu sanmıyorum.. çünkü bunu yapmadan önce de kuramıyordum.

Biraz uzun oldu ama yeterince açık yazmaya çalıştım. Şimdiden ilginiz için, teşekkür ederim..

Kolay gelsin..