Arama

Windows Live Messenger'ı sildim, tekrar kuramıyorum, sorun ve çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Temmuz 2013 Gösterim: 17.905 Cevap: 5
Surviz - avatarı
Surviz
Ziyaretçi
8 Mayıs 2008       Mesaj #1
Surviz - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar, Oncelikle Selamlar..

Bilgisayarımdan Live Messenger'ı kaldırdıktan sonra tekrar bir daha yükleyemedim..

Olay şu, msn'i kaldırdıktan sonra yeni bir setup indirdim (resmi siteden) ve kurmaya başladım.. kısa sürede kurdu ve kurulumun bitimiyle ilgili pencere açıldı.. buraya kadar tamam.. fakat ne program files içerisinde, ne başlat menüsünde, ne msconfig'de hiç bi yerde kurulduguna dair bir işaret göremedim.. Sadece, Başlat Menüsünde, Windows Live / Windows Live Home diye birşeyi kurdu.. Daha Sonra Program Ekle Kaldırdan Bunu kaldırdım. Hatta Reg Edit'den v.s ilgili bütün herşeyi sildim.. Tekrar Yeni Bir Setup indirip, Kurdum ve yine aynı şey.. 3 - 4 kere böyle tekrarladım ama olmadı. ve windows'da bu olay için kurcalama yaparken, "geçerli sohbet programı" gibi birşeye rast gelmiştim ve o kısmı "windows messenger" olarak seçmiştim. ama kurulmamasının bununla bir alakası oldugunu sanmıyorum.. çünkü bunu yapmadan önce de kuramıyordum.

Biraz uzun oldu ama yeterince açık yazmaya çalıştım. Şimdiden ilginiz için, teşekkür ederim..

Kolay gelsin..
EN İYİ CEVABI Surviz verdi
Şu anda ikinci link'i Deniyorum ve inince Sonucu iletirim . sagol.

Sponsorlu Bağlantılar
ya arkadasim, dedigin şeyi kurdum. güzel güzel kurdu sorunsuz şekilde.. masaüstüne de kısayol attı. buraya kadar tamam fakat resimdeki gibi bir hata geldi. delirmek üzereyim :\

hataxn2
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
8 Mayıs 2008       Mesaj #2
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,

Sponsorlu Bağlantılar
şurda bulunan: https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html

Şu dosyayı inndirip deneyiniz:
https://www.msxlabs.org/forum/attachment.php?attachmentid=11957&d=1194323288

Bu şu anki son ve kararlı sürümdür.
2. Olarak msxlabs tarafından hazırlanan otomatik açılan paket. var
https://www.msxlabs.org/forum/attachment.php?attachmentid=11960&d=1194375890

bence 2. linkten inndirin kurun. Genelde kurulum sonucunda c programfiles\windows live altına kuruluyor.

Eğer takıldığınız bir yer olursa bu konu altından belirtmekten çekinmeyin.
Surviz - avatarı
Surviz
Ziyaretçi
8 Mayıs 2008       Mesaj #3
Surviz - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Şu anda ikinci link'i Deniyorum ve inince Sonucu iletirim . sagol.

ya arkadasim, dedigin şeyi kurdum. güzel güzel kurdu sorunsuz şekilde.. masaüstüne de kısayol attı. buraya kadar tamam fakat resimdeki gibi bir hata geldi. delirmek üzereyim :\

hataxn2
Son düzenleyen Surviz; 8 Mayıs 2008 20:13 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
nickolei_helm - avatarı
nickolei_helm
Ziyaretçi
19 Ekim 2011       Mesaj #4
nickolei_helm - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar;

Laptop tan Win Live Messenger a bağlanamadım bugün.Ben de sildim. Program akle kaldırdan bir ara messenger in kendini silemedim.Ben de klasörü komple kaldırdım.Sonra program ekle kaldırdan da sildim.2011 i kurayım dedim. Installer dosyasını indirdim ama.. Messenger zaten sizde kurulu diyor. Başlat Çalıştır dan Regedit ile tüm Windows Live Messenger anahtarlarını dahi sildim. Ccleaner ile de herşeyi temizledim. Offline Kurulumunu da indirdim messenger in. Oda zaten kurulu dior. Acil yardım lütfen. Şaşırdım kaldım resmen .

Ne yapmalıyım.Bu tip sorun yaşayan varsa tecrübelerini paylaşmasını rica edeceğim...

Şimdiden teşekkürler.

---------- Mesaj tarihi 20:20 ---------- Önceki mesaj tarihi 20:00 ----------

Kimse yok mu yardım edecek ?
ceresiz67 - avatarı
ceresiz67
Ziyaretçi
27 Kasım 2011       Mesaj #5
ceresiz67 - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarıma yeni format attım gereken programları kurdum msn yide kurdum ama msn daha yeni sürümü var kullanmak istermisiniz diyor evet ve hayır seçenekleri var evet deyince bi eklenti kuruyor ama bu eklentinin sonunda kurulamadı diye msj veriyor hayır seçeneğini seçince msn açılmıyor program ekle kaldır dan kaldırmaya çalışıyorum kaldırmıyor başka msn programı indiriyorum yine aynı şekilde olmadı diyor yardımlarınızı bekliyorum Msn DunnoMsn DunnoMsn DunnoMsn DunnoMsn DunnoMsn DunnoMsn DunnoMsn DunnoMsn DunnoMsn DunnoMsn DunnoMsn DunnoMsn DunnoMsn DunnoMsn Dunno
Msn SadMsn CryMsn SadMsn CryMsn SadMsn Cry
smeye - avatarı
smeye
Ziyaretçi
8 Temmuz 2013       Mesaj #6
smeye - avatarı
Ziyaretçi
msnİ yanlışlılıkla sildim.yüklemek isitiyorum olmuyo ...

onu yükliyim derken başka bilinmedik şeyler yükleniyo ne yapmam gerekir _?? yardımcım olr muusnuz

TEŞEKKÜRLER=)

BN MSN Mİ İSTİYOMMsn GrinD