Arama

Zafer İşleyen - Tek Mesaj #1

NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
6 Haziran 2008       Mesaj #1
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
1974 Malatya doğumluyum. İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünden 1995 yılında mezun oldum. O tarihten bu yana 4 yılı Malatya’da, 6 yılı İstanbul'da olmak üzere 10 yıldır öğretmenlik mesleği içerisindeyim. Üniversite yıllarında beste çalışmalarına başladım. Konuları çeşitlilik gösteren onlarca bestem ve şiirim var ve halen bu çalışmalarım devam ediyor.

Bağlama, Gitar, Piyano ve Kemana sahnede icra edecek kadar vakıfım. Vatan,millet ve devlet sevgisinden yola çıkarak yapmış olduğumuz "Yeniden" ismiyle piyasaya çıkan albüm benim ilk solo çalışmam oldu. Sizlerden aldığımız olumlu izlenimlerle tarzında iddialı olacağına inandığımız ikinci albümün hazırlıklarına da başladık.
Göstemiş olduğunuz ilgi ve desteğe teşekkür eder,saygılar sunarım.
”Umutlarınız hayal, acılarınız gerçek olmasın...”
Zafer İŞLEYEN

zaferisleyenym9

Yangın sonrası; kara kıştan sonra ilkbahar.
Yangın sonrası; hayallerimizin peşinden koşarken döktüğümüz alın teri
Yangın sonrası; bazen bir kelimeyi avlamak için yayından fırlamış son okumuz
Yangın sonrası; bir demir gibi usta ellerde dövülmek, kendine gelmek.
Yangın sonrası; sürgünleri yaran tomurcuk.
Yangın sonrası; mumdan bir gemiyle ateşten bir denizde kaybolmak..
Yangın sonrası; kimliğimizde olmayan ilk adımız.
Yangın sonrası; edebiyat, resim, heykel, müzik.
Yangın sonrası; yaşam uykusundan uyandığımız yeni gün.
Yangın sonrası; kazandıklarımız, kaybettiklerimiz, unuttuklarımız, unutamadıklarımız

Evet, ruhlardaki yangınlar ve diğer yangınlar, hepsinin de bir sonrası var. Sonrasında, kendi küllerinden doğan Anka kuşu gibi, yeni bir hayat var. Küllerin arasından yeşeren, yaşam filizleri var. Dumana ve ateşe inat, yeniden dirilmeye, yeniden kanatlanmaya, yeniden doğmaya ant içmiş, umudu yüreklerinden sökülemeyenlere sevgi ve saygılarımla
Zafer İŞLEYEN

Sanatçının bazı şarkılarını ve video'larını resmi web sitesinde bulabilirsiniz:
| Zafer Isleyen Web Sitesi
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.