Arama

NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Temmuz 2008       Mesaj #303
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Lasthero adlı kullanıcıdan alıntı

Benim 2 Sorunum var..

Cafemde 8.1 kullanıyordum ama aşırı donmasından dolayı dedim 7.5 kurayım ve Bu Konudaki Denilenleri yapıp 7.5 Kurdum Ama Genelde Hata kodu: 81000395 alıyorum ve makineyi kapatıp açmak zorunda kalıyorum bazen kapatıp acmama ragmen gene aynı hata kodu geliyor.. 8.0 kurdum Bu seferde kişi listesi cıkmıyor..

Diger Sorunsa Şimdi 7.5 'i Kaldırıp 8.1 Kuramıyorum Neden Olabilir? 8.1 Kurmaya Çalışırken "Windows live messenger kurulumu başarız oldu, hata kodu: '1603'. Lütfen windows live messenger'ın en son sürümünü karşıdan yüklemek için vs.." hatası alıyorum..Ne yaptıysam olmuyor 8.1 kurulu makinemde suan ancak en fazla 8.0 kuruyorum onda da kişi listesi cıkmıyor..

Sistem: Windows XP Service Pack 1

Yardımcı olursanız sevinirim... Teşekkürler..

Alıntı
GöÇMeN KıZı adlı kullanıcıdan alıntı

Aynı sorun bendede var lütfen yardım...bende kontrol ettim hiç bir faydası yok

Alıntı
Y U S U F adlı kullanıcıdan alıntı

evet aynı sorun bendede var.

Alıntı
GöÇMeN KıZı adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bendede 7.5 te o sorun devam etti...Sonra msn 7.0 yi kurdum...eklenti olarak msn plus ve stuff plug ta kurdum...dün ve bu saate kadar kullanabiliyordum...şimdi msn 7.0 dede o sorunu vermeye başladı...hem 7.5 te hemde msn 7.0 de aynı hata kodunu veriyor ve msn yi açmıyorMsn Sad hata kodu :81000395

***Not**:Msn 7.0 teki sorun çözüldü ...7.5 i kullanamayanlar bu olay çözülene kadar msn 7.0 yi kullansınlar derim...zaten 7.5 le hemen hemen aynı...

Alıntı
windyy adlı kullanıcıdan alıntı

ben msn 7.5 i uzun süredir kullanıyorum sorunsuz. bu sabah itibari ile 81000395 hatası alıyorum ve msn açılmıyor. sorun ne olabilir?

Test sistemine MSN Messenger 7.5 kurdum, 7.5'te oturum açmayı sağlayan EXE dosyasını kopyaladım ve başarıyla oturum açabildim. Kontrol etmek amaçlı MSN Messenger'dan çıkış yaptım ve tekrar başlattım. Oturum açmayı denediğimde bu kez 81000395 numaralı hata koduyla karşılaştım. Sistemdeki ilgili "MSN Messenger, Windows Live, Windows Live Contacts vs." klasörlerini silince tekrar oturum açabildim. Ancak bir sonraki denememde yine 81000395 numaralı hata koduyla karşılaştım. Daha sonra Windows Kayıt Sistemi'nde bazı temizlikler/değişiklikler yaptım. Çözüme gelince...

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/191448-msn-messenger-7-5-icin-81000395-numarali-hata-kodu-ve-cozumu.html
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.