Arama

48erman - avatarı
48erman
Ziyaretçi
8 Mayıs 2009       Mesaj #1
48erman - avatarı
Ziyaretçi
anergözübüyük adlı kullanıcıdan alıntı viewpost merhabalar,
bu akşam bir mailime cevap yazarken aşağıdaki uyarıyla karşılaştım. uyarı 1 de aşağıdaki bağlantıyı tııklayın diyor ama her hangi bir link yok. Msn Sad. ne yaptıysam çözemedim.

işte gelen uyarı.

Bu hesap kapatıldı
Hesabınız Kullanım Koşulları'nı ihlal etmiş gibi göründüğünden kapatıldı. Hesabınızı yeniden açmak için aşağıdakileri yapın:

1. Aşağıdaki bağlantıyı tıklatın ve e-posta desteği formunu doldurun.
2. "Lütfen seçiminizi yapın" etiketli kutuda şunu seçin: Bağlantılar/Oturum Açma Sorunu.
3. Başka bir kutu görünür. Bu da "Lütfen seçiminizi yapın" etiketlidir. Şunu seçin: Hesap Kapatıldı. Erişim Reddedildi.
4. Yanında kırmızı yıldız Msn Star olan tüm soruları yanıtladığınızdan emin olun. Sonra şunu tıklatın: Gönder.
İsteğinizi inceleyip 24 saat içinde size döneceğiz. Lütfen birden fazla talep GÖNDERMEYİN - bu, yanıt verme süremizi uzatır.
Yardım

bu uyarı penceresini her açtığımda sağ üst köşede bulunan msn adresi kısmında her defasında farklı msn adresleri çıkıyor. adreslerin hiç biri benim kişi listemde yok.

yardım yazısını tıkladığımda ise

Kullanılabilir Dil Seçeneği:
Geçerli diliniz: Türkçe (Türkiye). için destek şimdilik yalnızca aşağıdaki listeden kullanılabilir. Lütfen aşağıdan bir dil seçin

şeklinde bir uyarı veriyor. bu durumda nasıl bir işlem yapabilirim.
yapmam gerekenler konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

sayın modaratör ve site yöneticileri burada bunu daha önce de bir başkası sormuş ve ona denmişki ; denilenleri yaptın mı?...
ama yukarıda tam olarak açık ve net olarak diyorki : bu durumda nasıl bir işlem yapabilirim.
bu konda daha ayrıntılı bir açıklama yaparsanız memnun olurum.çünkü aynı sorunla bende şu anda karşı karşıyayım

şimdiden teşekkür ederim. Msn Happy

48erman adlı kullanıcıdan alıntı viewpost
sayın modaratör ve site yöneticileri burada bunu daha önce de bir başkası sormuş ve ona denmişki ; denilenleri yaptın mı?...
ama yukarıda tam olarak açık ve net olarak diyorki : bu durumda nasıl bir işlem yapabilirim.
bu konda daha ayrıntılı bir açıklama yaparsanız memnun olurum.çünkü aynı sorunla bende şu anda karşı karşıyayım

şimdiden teşekkür ederim. Msn Happy

MERHABALAR HALA YUKARIDA BELİRTTİĞİM KONU HAKKINDA CEVAP YAZMAMIŞSINIZ BİRİLERİ BU KONU HAKKINDA İLGİLENEBİR Mİ LÜTFEN ACİLDİR CEVABINIZI BEKLİYORUM