Arama

E-Mail Sorunları - Sayfa 10

Güncelleme: 12 Ocak 2013 Gösterim: 91.660 Cevap: 141
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
13 Ocak 2010       Mesaj #91
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ehveN adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba, mail kutumu ve facebook gibi adresleri açmaya çalıştığımda böyle bir ekranla karşılaşıyorum. 2antivürüs programı ile tarattım ve bulunan virüsler temizlendi. vista kullanıyorum. bütün güncellemelerim tam. fakat mail kutuma giriş yaptığımda hep bu sorunla karşılaşıyorum. başka bir bilgisayarda açabiliyorum. bu sorunu nasıl çözebilirim yardım ederseniz sevinirim...

Tarayıcınızın önbelleğini temizleyin. Karışmış önbellek, bu tür sorunlara sebep olur. Silinecek şeyler, Internet Explorer'da "Geçici Internet Dosyaları", Mozilla Firefox'ta "Çevrimdışı depolama" diye geçiyor şu anda. Silmek için tarayıcının seçeneklerine girince ilgili yeri görürsünüz. Gerekirse tarayıcının yardım belgelerine başvurun.
Sponsorlu Bağlantılar
mpower3 - avatarı
mpower3
Ziyaretçi
19 Ocak 2010       Mesaj #92
mpower3 - avatarı
Ziyaretçi
selam, benim sorunum mail gönderememek ile alakalı ama her hesaba değil bazı hesaplara örneğin gmail hesabıma mail gönderebiliorum fakat hotmaile gönderemiyorum, veya alanadı@alanadı.com gibi ücretsiz olmayan (hotmail,gmail gibi )mail adreslerinede gönderemiyorum. isim yanlış olsa diye baska mail adresi ile gönderince gidiyor. ama kulllanmak istediğim mail adresinden gönderemiyorum gelen hata mesajı ise

Sponsorlu Bağlantılar
This is the mail system at host ehcp.

I'm sorry to have to inform you that your message could not be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message.

The mail system

<info@alanadı.net>: host alanadı.net[79.171.19.249] said: 550 Access denied
- Invalid HELO name (See RFC2821 4.1.1.1) (in reply to MAIL FROM command)

mail adresimden mail göndermek için bu sorunu nasıl cozebilim bu konuda yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkurler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2010       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben e-pottalarıma gelen mailleri okuyamıyorum üstüne tıklıyorum hiç değisen bişi yok bi yardım edin charım soyuluyo teşekkürler şimdiden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2010       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSN'DEKİ KUTUYU TIKLADIĞIMDA WİNDOWS LİVE MAİL ÇIKIYOR. ONU NASIL ESKİSİ GİBİ YAPARIM? TEŞEKKÜR EDERİM.
Misafirixz - avatarı
Misafirixz
Ziyaretçi
12 Şubat 2010       Mesaj #95
Misafirixz - avatarı
Ziyaretçi
ya yanlşlıkla bi siteye üye oldm habire mail geliyor nasıl engelleyebilirim bi daha gelmesini istemiyorum üyeliğide kapatamıyorum yardım edin
caylak_user - avatarı
caylak_user
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #96
caylak_user - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler.
Ben yeni mail yazamıyorum. ''Yeni'' seçenegine tıkladıgımda sayfayı açmıyor hiç bir uyarı yok. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Şubat 2010       Mesaj #97
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

MSN'DEKİ KUTUYU TIKLADIĞIMDA WİNDOWS LİVE MAİL ÇIKIYOR. ONU NASIL ESKİSİ GİBİ YAPARIM? TEŞEKKÜR EDERİM.

Windows Live Mail programının seçeneklerine girin, sekmelerden birinde Bağlantı ya da Oturum açma gibi bir şey vardır, o sekmeye geçin ve oradaki "Oturum açmayı durdur" düğmesine tıklayın. Bundan sonra Windows Live Mail programını oturum açmadan kullanın çünkü oturum açmak Windows Live Messenger'ı Windows Live Mail programıyla bütünleştirir.

Alıntı
Misafirixz adlı kullanıcıdan alıntı

ya yanlşlıkla bi siteye üye oldm habire mail geliyor nasıl engelleyebilirim bi daha gelmesini istemiyorum üyeliğide kapatamıyorum yardım edin

Hotmail'de Kişisel Klasörler Oluşturma ve Gelen Postaları Otomatik İletme Bu verdiğim konuda iletilere otomatik olarak belirli işlemler yaptırmanın yöntemini anlatmıştım. Oraya koyduğum resimlerde arayüz biraz değişmiş olsa da temel mantığı aynıdır. Siz de o gelen iletilerde ortak bir özellik bulup (gönderen kişileri aynıdır, konuları aynı kelimelerle başlıyordur vs.) o kıstas ile bir süzgeç oluşturun ve o iletileri silinmeye ayarlayın.

Alıntı
caylak_user adlı kullanıcıdan alıntı

İyi günler.
Ben yeni mail yazamıyorum. ''Yeni'' seçenegine tıkladıgımda sayfayı açmıyor hiç bir uyarı yok. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Şu sorunu düzeltebilir:
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Tarayıcınızın önbelleğini temizleyin. Karışmış önbellek, bu tür sorunlara sebep olur. Silinecek şeyler, Internet Explorer'da "Geçici Internet Dosyaları", Mozilla Firefox'ta "Çevrimdışı depolama" diye geçiyor şu anda. Silmek için tarayıcının seçeneklerine girince ilgili yeri görürsünüz. Gerekirse tarayıcının yardım belgelerine başvurun.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Your message has been successfully relayed to the following recipients, but the requested delivery status notifications may not be generated by the destination HER MAİL GÖNDERMEMDE BU YAZI GELİYO NEDEN
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
18 Mart 2010       Mesaj #99
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Your message has been successfully relayed to the following recipients, but the requested delivery status notifications may not be generated by the destination HER MAİL GÖNDERMEMDE BU YAZI GELİYO NEDEN

İletiniz başarıyla gönderilmiş ancak hedeften istenen "gönderi durumu bildirimi" alınamamış. Yani mektup gönderdikten sonra postacının size gelip "adresi bulduk, kapıyı açan olmadı ama biz mektubu bıraktık" demesine benziyor.
persona10 - avatarı
persona10
Ziyaretçi
31 Mart 2010       Mesaj #100
persona10 - avatarı
Ziyaretçi
sorun düzeldi
Son düzenleyen persona10; 31 Mart 2010 22:36 Sebep: sorun ortadan kalktı