Arama

Canan Dağgül - avatarı
Canan Dağgül
Ziyaretçi
26 Haziran 2009       Mesaj #1
Canan Dağgül - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,

28 yaşında bir bayanım. 4-5 yıldır baş ağrısı çekiyorum, nerdeyse ağrısız günüm yok gibi. Çoğu zaman normal seyrediyor bazen şiddetleniyor bir kaç gün sürebiliyor. Yaklaşık8-9 ay önce kronik nezle-allerjik rinit ve sinüzit teşhisi konuldu. O zamandan beri ilaç tedavisi görüyorum. Burnumda septum deviasyonu ve burun etlerinde şişme olduğu tespit edildi. Özellikle geceleri ve gündüzünde çoğu zamanında burnum tıkanıyor nefes alıp vermede zorlanıyorum ve aşırı derecede başım ağrıyor. Bu ağrılara zaman zaman ateşde eşlik ediyor. En son ıkı gün önce birden bire gelen bir baş ağrısıyla ateş ten dolayı acile kaldırıldım iğne yapıp geri gönderdiler karanlık bi odada dinlensin sinüziti olguğu için bu şikayetler devam edecektir dendi. Temmuz 27 de burun ameliyatı olacağım ama baş ağrılarım geçmek bilmiyor, sürekli yorgunluk ve halsizlik hissediyorum, algılama sorunu yaşadığım zamanlar da oluyor.İlerleyen sinüzitlerde ihtihabın beyne kadar yayılıp ciddi sorunlar olabileceğini okudum bir internet sitesinde. Beyin kaynaklı bir problemim olup olmadığı konusunda endişeliyim. Detaylı muayene için doktora gidicem ama nerden başlamalıyım bilmiyorum. Bir nöroloji uzmanına mı yoksa bir beyin cerrahına mı gitmeliyim. Bu konuda bir ön bilgi sunarsanız sevinirim.Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.