Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sorularımı net olarak sordum klasik cevaplar yazdınız geçininiz efendim

bu cevaplar yıllardır bizleri uyutmak adına yapılan yazılan işler net olarak soruyorum

verdiginiz cevaplar dogru ise size ve tüm ilim bilim adamlarına vede bu konunun muhatabı

üniversitelere soruyorum dünya ve ay aynı kütlenin parcaları dünyada sizlerin tabiriyle yer cekimi

var ayda neden yok bir sebeb bulun kardeşim gecerli olsun.dünyada olupta ayda olmayan ne?

2:güneşte neden dünyanın 28 katı daha kuvvetli yer cekimi var.güneşte olupta dünyada olmayan ne

bırakın pişmaniye gibi olma halini elbet insan oğlunun erişemeyeceği yerdir güneş 2 yaşında çocuk bile

bilir de sobaya cıs deyip elini geri, ceker

3:en basit soru tatlı veya tuzlu suda neden yercekimi % 70 oranında azdır suda olupta karada olmayan

veya karada olupta suda olmayan ne sakın arşimetin hamam hikayesini anlatmayın suyun kaldırma

gücünü arşimet'den cok önceleri NUH(as) bulmuştu'da dev gibi bir gemi inşa etmişti vede mukaddes

kitabımız KUR'AN'da bir cok ayeti kerimede suyun kaldırma gücünü belirten ayetler vardır.

ben by.fernetti olarak sordugum soruların cevabını biliyorum'da bilim nediyor onu arıyorum.

saygılarımla by.fernetti 29/09/2009