Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
16-11-2009 tarihinde saat:14.30 civarı Bayrampaşa demirkapı caddesindeki Lcw Waikiki mağazasının 2. katında alışveriş yaparken çocuk arabamın kolunda asılı duran çantam çalındı içinde altın bilezik, hasır setim . param ve cep telefonum vardı toplam değeri 15 000-20 000 tl civarı yanıma almazdım ama 2 gün önce alt komşuya hırsız girdi diye yanıma aldım çalınmasın diye üzüntüm çok büyük herşeyimiz onlardı evlendiğimizde takılmıştı zaten eşim 1 aydır işsiz ne yapacağımı bilmiyorum.Hırsızlık olayını farkettim ordaki personele söyledim pek ilgilenmediler ve 5 katlı koskoca Lcw binasında 1 Güvenlik kamerası ve güvenlik elemanı bile yok birde bayrampaşanın merkezinde.Alışveriş için güvenerek girdiğim mağazada başıma gelenler.Durumu emniyete haber verdim sivil polisler hemen geldi ama ne mağazayı tam aradılar nede içerideki kişileri zaten aramadılar küçük çanta olsa saklanır ama neredeyse bavul gibi çantamdı olaydan 5 dakkika içinde tel aradım ama kapatılmıştı.Karakolda tutanak tutuldu ve o mağazada neredeyse her hafta hırsızlık oluyormuş ve bilmelerine rahmen kamera takılmamış insanın aklına hırsızlığı yapanlar o mağazadanmı diye düşünüyorum.Mağaza hakkında dava açsam sonuç ne olur bana bilgi verirseniz çok sevinirim.