Arama

islemcister - avatarı
islemcister
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #1
islemcister - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar ben yeni bir uydunet kullanıcısıyım. uydunetten gelip modemi bağlayıp ayar yaptılar. ve bana modemin arayüz kullanıcı adı ve şifresini verdiler. bana modemin arayüzüne giriş şifresini değiştiremeyeceğimi söyledi gelip bağlayan görevli. ama modemin içine girdiğimde şifre değiştirme bölümü var. modemimin markası Pozitek PTW-4P. ben şimdi değiştirmek için modeme giriyorum system bölümünden şifre ayarlarına girdiğimde karşıma aşağıdaki bölüm çıkıyor. current password u ve new password u anlıyorum ama benim burda anlamadığım customer password ve customer kısmı. o yüzden herhangi bir değişiklik yapmadım bağlantım kopar diye. eski bir adsl kullanıcısıyım adsl modemimde böyle bir bölüm yok sadece current password ve newpassword kısmı var eğer açıklayabilen olursa sevinirim. teşekkürler.

• Current Password Msn Bat*]MSO Username Msn Bat*]New Password Msn Bat*]Re-Enter Password for Verification Msn Bat*]Customer New Password Msn Bat*]Re-Enter Customer New Password for Verification :