Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler. Ben yalnız kalmaya nasıl alışılır bununla ilgili bilgi almak istiyorum.
Önceleri herşey iyi giderken birden yalnız kaldım çevremde kimsenin olmadığını fark ettim özellikle biten ilişkimden sonra bunu anladım. Çevremdeki arkadaşlarım ya evlendiler yada çok değiştiler. en yakın iki arkadaşımın benim hakkımdaki konuşmalarına daha doğrusu yazışmalarına iki kez şahit oldum ikisinin daha yakın oldukları ama bunu bana hissettirmediklerini anladım daha da kötü oldum. Yazışmalarda "aman ona söylemeyelim şimdi , kim var yanında o mu geldi ben gelecektim, ne biliyim gel demedim hemen atladı" bu tarz yazılara rastladım. Zaten zor günler geçiyorum ilişkim çok sancılı bitti onunu sıkıntısını çekiyorum. Ailemlede sürekli verici olduğumdan kimsenin beni anlamadığını düşünüyorum. Ne kadar verici olursan insanlar o kadar alıyorlar. Yeni çevre edinmeye çalıştım bunların üzerine ama olmadı. Yani yakın arkadaşlıklar kulanamıyor belli bi zamandan sonra. Şimdi istediğim tek şey yalnız başıma herşey den mutlu olmak kimseye ihtiyaç duymadanda yaşabilmek bunu nasıl başarabilirim. Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler