Arama

Kimseye ihtiyaç duymadan nasıl yaşayabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Ağustos 2010 Gösterim: 2.587 Cevap: 1
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler. Ben yalnız kalmaya nasıl alışılır bununla ilgili bilgi almak istiyorum.
Önceleri herşey iyi giderken birden yalnız kaldım çevremde kimsenin olmadığını fark ettim özellikle biten ilişkimden sonra bunu anladım. Çevremdeki arkadaşlarım ya evlendiler yada çok değiştiler. en yakın iki arkadaşımın benim hakkımdaki konuşmalarına daha doğrusu yazışmalarına iki kez şahit oldum ikisinin daha yakın oldukları ama bunu bana hissettirmediklerini anladım daha da kötü oldum. Yazışmalarda "aman ona söylemeyelim şimdi , kim var yanında o mu geldi ben gelecektim, ne biliyim gel demedim hemen atladı" bu tarz yazılara rastladım. Zaten zor günler geçiyorum ilişkim çok sancılı bitti onunu sıkıntısını çekiyorum. Ailemlede sürekli verici olduğumdan kimsenin beni anlamadığını düşünüyorum. Ne kadar verici olursan insanlar o kadar alıyorlar. Yeni çevre edinmeye çalıştım bunların üzerine ama olmadı. Yani yakın arkadaşlıklar kulanamıyor belli bi zamandan sonra. Şimdi istediğim tek şey yalnız başıma herşey den mutlu olmak kimseye ihtiyaç duymadanda yaşabilmek bunu nasıl başarabilirim. Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler
EN İYİ CEVABI The Unique verdi
Yalnız yaşamaya nasıl alışılır bu zor 1 soru çünki insan yanlız yaşayamaz toplum içinde insan insandır belirli ihtiyaçları beraber gidermek istediğiniz şeyleri insanlarla yaparsınız Örneğin; Dertleşmek,gezmek,evlenme gibi v.s fiiller insanla yapılacak şeylerdir.

Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaş ilişkilerinizi gözden geçirmelisiniz size değer vermeyen arkadaşlarınızdan uzak durmalı yeni bir çevre edinmelisiniz rahatsızlık verdiğinizi düşünüyorlarsa onları bundan kurtarın sizde rahatlayın onlarda rahatlasın eyvallah etmeyin onlar kaybeder.Çevre edinmeye çalışmayın oluruna bırakın zamanla oluşacak şeyler bunlar.

Ve gelelim asıl sorunuza kimseyi umursamayın kendiniz için yaşayın. ( Bence )
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2010       Mesaj #2
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Yalnız yaşamaya nasıl alışılır bu zor 1 soru çünki insan yanlız yaşayamaz toplum içinde insan insandır belirli ihtiyaçları beraber gidermek istediğiniz şeyleri insanlarla yaparsınız Örneğin; Dertleşmek,gezmek,evlenme gibi v.s fiiller insanla yapılacak şeylerdir.

Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaş ilişkilerinizi gözden geçirmelisiniz size değer vermeyen arkadaşlarınızdan uzak durmalı yeni bir çevre edinmelisiniz rahatsızlık verdiğinizi düşünüyorlarsa onları bundan kurtarın sizde rahatlayın onlarda rahatlasın eyvallah etmeyin onlar kaybeder.Çevre edinmeye çalışmayın oluruna bırakın zamanla oluşacak şeyler bunlar.

Ve gelelim asıl sorunuza kimseyi umursamayın kendiniz için yaşayın. ( Bence )
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (: