Arama

Windows Live Messenger 2011 - Tek Mesaj #11

NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Ekim 2010       Mesaj #11
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
erknakr adlı kullanıcıdan alıntı

Ben daha yeni resmi siteden indirdim ama reklam çok fazla yer kaplıyor onu nasıl kaldıracağım Msn Happy

A-Patch kullanarak reklamı kaldırabilirsiniz. Ancak maalesef şimdilik reklam alanını kaldıramıyorsunuz.

Alıntı
Azadîî adlı kullanıcıdan alıntı

bende de sürekli kapaniyor anlamadım gitti yardımcı olurmusuunuz...

Temiz kurulum gerçekleştirmeyi deneyin:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Sorun yaşarsanız Windows Installer CleanUp Utility kullanarak mevcut sürümü kaldırabilirsiniz. Kaldırma-yeniden kurma işlemleri sırasında bilgisyarı yeniden başlatmanız gerektiğinde lütfen bu adımı göz ardı etmeden uygulayın.

Alıntı
CastieL adlı kullanıcıdan alıntı

bende indirdim kurdum ama nick falan değişmiyor yada benmi değiştiremedim anlamadım siteye bağlanıyor ordan değiş diyor soyadını yaz diyor vs vs ..

Alıntı
burc ugur adlı kullanıcıdan alıntı

Nick değiştirme olayı neden yok yahu ? Of moralim çok bozuldu ben nick yazmak istiyorum arkadaş . Microsoft niye böyle yapıyoki isteyen nick yazar isteyen adını soyadını : ( Sizce Plus yaparsa ilerde msnmsgr.exe si ile oynayarak nick yazma bölümü yapabilirmi ?

Alıntı
erknakr adlı kullanıcıdan alıntı

Reklam kalsın orada arkadaşların nasıl sorunları var. Harbiden şu isim sorun ben nickimi görüntülemek istiyorum adımı değil. Msn Grin Adminimiz anlatırsa çok iyi olur.

Microsoft'un yeni düzenlemesi ile WLM'de artık takma ad yerine Facebook'ta olduğu gibi ad-soyad bilgisi kullanılacak. Messenger oturumu açtıktan sonra adınıza tıklayıp açılan menüden "Adınızı düzenleyin" seçeneğine tıklayabilir veya aşağıdaki bağlantıya tıklayıp oturum açtıktan sonra ad-soyad bilginizi düzenleyebilirsiniz:

Welcome to Windows Live

Alıntı
mrosmanli adlı kullanıcıdan alıntı

plus ile uyumlu olmayan msn ye tam sürüm msn denir mi ?

Kısa bir süre sonra uyumlu Messenger Plus! sürümü de yayımlanacaktır. Gelişmeleri duyuracağız.

Alıntı
Doqal adlı kullanıcıdan alıntı

hocam beni hatırla yok her defesında tekrar gırmek gerekıyo adresı şifreyle hatırla var bunla ılgılı bılgısı olan varmı

Yeni sürümde bu özellik mevcut görünmüyor maalesef.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.