Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba, ben uzun sureden beri devam eden uyku problemimden bahsetmek istiyorum, su anda 26 yasindayim ve normalde 18 yasimdan beri 6-7 saatten fazla uyumuyorudum, ancak son 5 yildir yurtdisinda yasiyorum, ve zaman o kadar degerliki benim icin, uyumayi bile zaman kaybi olarak degerlendiriyorum, ve bu nedenle bu sure icinde uyku surem 4-5 saate dustu, enerjimde sorun yok, ama kotu bir olay yasadigimda butun moralim sifirlaniyor ve iste o zaman tamamen yorgun kipirdayamaz hissediyorum...(ama yinede uyuyamiyroum) bazen 4te uyuyp 7de kalkiyorumve bu gunlerce boyle devam ediyo ustelik gun icindede bi saniye bos durmuyroum.. bu normalmi? bi doktora gitmedim bu konuda cunku hap kullanmak istemedim, ustelik bi aylik bi antidepresan maceramda gun icinde sadece 2 saat uyuyabildim (oysa doktor yogunluk ve uyku yapacagini soylemsiti) bende bi sorunmu var, yani bunyemde ? yoksa bu yasam seklimin getirdigi yada secimimden dolayi kendimi uymak zorunda hissettigim bi durummu? bi doktora gitmeli ve ilac kullanmalimiyim (ki bunu kesinlikle istemyiroum) yoksa kendi kendime yapabilecegim bisey varmi? cunku uyuamiyorum, bu yataga giripde uykuya dalamamak degil, o kadar cok seyle mesgul oluyroum ki,uyumaya firsat bulamiyorum...ne onerebilirsiniz bu konuda?