Arama

nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
8 Ağustos 2011       Mesaj #2
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm 13.05.2011.tarihinde işkazası geçirdim sol gözüme metal çap saplandı işyeri özel dünyagöz hastanesinde ameliyatımı yaptırdı fakat gözümde yüzde doksan görme kaybı oldu 2kinci bir ameliyat yapılması kerekiyor ama işyeri bu ameliyat pahalı olduğundan sigortada yaptır diyo bu ameliyatı istanbulda 2 hastane yapıyormuş cerrah paşa ve kartaldaki sigorta ama buralardan randevu alamıyorum işverenim hasteneye gidip geliyorum diye iş kaybı oluyordiye baskı yapıyor bana istifanı verdiye ben şimdi budurumda neyapa bilirim mahkemeye versem ne sonuç elde ederim

öncellikle geçmiş olsun dileklerimi iletirim sen bu konu üzerinde bence dur ve sakın istifanı verme senin zararını peki kim karşılayacak yani bence araştır ve hakkını savun derim eğer ameliyat için ise cerrahpaşa bence daha iyi ve bunun için gece 12 den sonra ara ulaşabilirsin belki allah acil şiflar versin iş veren bırak kandi seni çıkarsın ve tazminatını böylece alabilirsin bunu için birde sağlık bakanlığına olmasa bir araştır ve dilekçe ver maduriyetini bildir derim
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove