Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence en süper olanı Lady Popular arkadaşlar ben onu oynuyrum. Stardoll bana göre çok kötü bi oyun bnm arkadaşım orda bişiydi pop star mıydı işte tam olark bilmiorum o bile sıkıldı halbuki onun bebeği çok güzeldi. Sınra bi arkadaşım daha var onunda birsürü vardı bebeği oda sıkıldı. Hem lady popularda çaba sarf etmek ön planda buunmaktadır. Lady popuların şirketi bile vardır kampanyaları felan yapan. Orda 2 hesap açamıyorsun bir bilgisayardan. yoksa 2013 e kadr ceza alırsınız. Daha birçok kuralı var leğer zorlu bi oyun seçmek istiyorsanız LADY POPULAR EN İYİSİDİR Msn Wink GERİSİ PALAVRAAA ... (bu arada benim ordaki lady adım Brenda asnicar geli benm profilime yorum yazın msxlabsta yorumunu gördüm oynuyorum diye bakalım vazgeçebilçekmisiniz oyundan Msn Wink yani belki çok zor gelebilir kıyafetler filan siz de hafiften başlarsınız öncelikle 10. lwl e gelmeniz şart yoksa çokk zorlanırsınız. ve sakın paranızı harvurup harman savurmayın 10 .lwle kadr görevler için harcayın görevlerde de mesela bi kıyafet al diosa çoraplara girin lışveriş mağazasından 69 liralık şeyi alın tasarruf yaparsınız ya da gelin bana söleyin adımı verdim zaten sıralamaya girin üsttn bnm lady adımı yazın tıklayın sonra profilime girin bulun beni msxlabstanım die arklarınıza ekleyin sorununuz olunca elin bana danışın Msn Happy Ayrıca orda birçok da arkadaş edinebiliyorsunuz yaştlarınız da oluyor bazen. modlarımızda çok iyi kalplidirler... EED KIZLAR BEKLİYORUZ LADY POPULAR'AAA MSXLABS HALKINA DUYRULUR YALNIZCA KIZLARA ) Msn Wink