Arama

Kız çocuklar için browser oyunlar var mı?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2014 Gösterim: 5.064 Cevap: 8
edanurkepenek - avatarı
edanurkepenek
Ziyaretçi
27 Haziran 2009       Mesaj #1
edanurkepenek - avatarı
Ziyaretçi
kızlar için browser oyun var mı mesela ikariam gibi
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
arkadaşlar eğer kızlar için browser oyunlar istiyorsanız:
ikariam
Sponsorlu Bağlantılar
travian
sanalika
bahçivanlar diyarı
oyunlarını önerebilirim ehhhh benden bu kadar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
arkadaşlar eğer kızlar için browser oyunlar istiyorsanız:
ikariam
Sponsorlu Bağlantılar
travian
sanalika
bahçivanlar diyarı
oyunlarını önerebilirim ehhhh benden bu kadar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende size stardoll ve lady popular ı öneriyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

browser kiz oyunlari

browser kız oyunları var mı oynamak istiyoruz ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde popular lady , oh my dolz ve star doll u öneriyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben
popmundo(ünlü bi şarkıcı olmaya çalışıyosun yardım bölümünü okursanız avantajınız diğer oyunculara göre 1000 kat artar oyun çok sabır ister)
stardoll
beybim
habbo
fantage
oh my dolz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben ohmydollz stardoll u tercih ediyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence en süper olanı Lady Popular arkadaşlar ben onu oynuyrum. Stardoll bana göre çok kötü bi oyun bnm arkadaşım orda bişiydi pop star mıydı işte tam olark bilmiorum o bile sıkıldı halbuki onun bebeği çok güzeldi. Sınra bi arkadaşım daha var onunda birsürü vardı bebeği oda sıkıldı. Hem lady popularda çaba sarf etmek ön planda buunmaktadır. Lady popuların şirketi bile vardır kampanyaları felan yapan. Orda 2 hesap açamıyorsun bir bilgisayardan. yoksa 2013 e kadr ceza alırsınız. Daha birçok kuralı var leğer zorlu bi oyun seçmek istiyorsanız LADY POPULAR EN İYİSİDİR Msn Wink GERİSİ PALAVRAAA ... (bu arada benim ordaki lady adım Brenda asnicar geli benm profilime yorum yazın msxlabsta yorumunu gördüm oynuyorum diye bakalım vazgeçebilçekmisiniz oyundan Msn Wink yani belki çok zor gelebilir kıyafetler filan siz de hafiften başlarsınız öncelikle 10. lwl e gelmeniz şart yoksa çokk zorlanırsınız. ve sakın paranızı harvurup harman savurmayın 10 .lwle kadr görevler için harcayın görevlerde de mesela bi kıyafet al diosa çoraplara girin lışveriş mağazasından 69 liralık şeyi alın tasarruf yaparsınız ya da gelin bana söleyin adımı verdim zaten sıralamaya girin üsttn bnm lady adımı yazın tıklayın sonra profilime girin bulun beni msxlabstanım die arklarınıza ekleyin sorununuz olunca elin bana danışın Msn Happy Ayrıca orda birçok da arkadaş edinebiliyorsunuz yaştlarınız da oluyor bazen. modlarımızda çok iyi kalplidirler... EED KIZLAR BEKLİYORUZ LADY POPULAR'AAA MSXLABS HALKINA DUYRULUR YALNIZCA KIZLARA ) Msn Wink
MisafirİROŞŞ29 - avatarı
MisafirİROŞŞ29
Ziyaretçi
8 Ağustos 2014       Mesaj #9
MisafirİROŞŞ29 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bence stardoll ama biraz sıkıyor. Ama yine de başarılı bir oyun. Kızlar için en iyisi o . Baya bir uğraşmanız gerekiyor bebeğinizle. ve stardollda star olmadan oynanmıyor bence ama star olmadan da oynayan var ben mesela Msn Grin