Arama

KOMANDOOO - avatarı
KOMANDOOO
Ziyaretçi
16 Mart 2012       Mesaj #4
KOMANDOOO - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle merhabalar ben hakkari yüksekova komutan yardımcılıgında komandoydum. madem bilgi almak istiyonuz söyleyim . öle efendim ben 70 mekik çekerim 100 şınav çekerim benden komando olur yok öle evet bunları yapmak kolayda işin bide sırtında 30 40 kg elınde tüfek km lerce özellikle gece yürümesi var .çatısması var iş boyda postta bitmiyor 1.65 cm boyundaki adam bi bakarsın 1.80 boyda olandan daha dayanıklı ve iradelidir .ayaklar saglam olacak öle 15 20 km gıdınce ben yoruldum ben öldüm bittim biraz dinlenim komutanım . ben cesurum ben yürekliyim demekle olmuyo bu işler dısardan komando lafı hoştur amma kusura bakmayın arkadaslar cok gördüm duydum ben operasyanlara cıkım deyipte yan çizmek için bahane arayanları KOMANDO OLMAK ONURUMDUR.ARKADASLR KUSURA BAKMAYIN HEVESINIZI KIRMAK İÇİN YAZMIYORUM TAM TERSINE GIDINCE KOMANDOLUGUN SADECE SINAVLA MEKIKLE OLMAYACIGINI BILIN DAHA COK SEY VAR AMA BIRAZDA GUZEL TAFALARINI SOLEYIM İNSAN BI DEFA BIR İNSANIN NE NELER YAPABILECEGINI VE NE KADAR GÜÇLÜ BIR VARLIK OLDUGUNUN FARKINA VARIYOR .HAYATINIZDA BELKIDE ENGUZEL GUNLERINIZIN ASKERLIGINIZIN OLACAGINI ILERDE COLUGUNUZA CUCUGUNUZA ANLATACAK O KADAR SEYINIZ OLUYO KI BIDE KAHVEDE OTURUYORSUN BI KONU ACILDI MI ASKERLIKTEN KOMANDOÖ OLARAK YAPMAYANLAR YATISLARINI ANLATIRKEN SEN OPERASYONLARINI ANLATMAYA BASLARSIN VE SENIN YANINDA KONUSMAYA CEKINIRLER DAGLAR BİZİM KIZLAR SİZİN OLSUN KOMANDOOOOOOOOO İNSALLAH OLURSUNUZ SELAMLAR