Arama

sade - avatarı
sade
VIP hazan
22 Mart 2012       Mesaj #13
sade - avatarı
VIP hazan
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ya bende sanırım birinden hoşlanıyorum. Aynı okuldayız fakat onu hiç farketmemiştim. Bizim sınıfta bi arkadaşı varmış bigün kapının önünde duruyodu tam dışarı çıkacaktım o sırada göz göze geldik ve olay orda bitti... Onu farkettim. Sonra hep her yerde birbirimizi görmeye başladık. Göz göze gelmek ister gibi. Ona bakmıyorum ama arada kaçamak bakışlar atıyorum ve o sırada oda bana bakıyo. Aynı anda göz göze gelıyoruz ama hemen başka tarafa çekiyorum. Sonra onunla tanıştık en yakın arkadaşı knkm çnkü. Şimdi konuşuyoruz sürekli gözleri bnm üstümde gözlerimi gözlerine kenetliyorum ve bakıyorum 1-2 saniye öle kalabiliyor başka yerlere bakıyor fln. Ben erkeklere tamamen karşı biriyim 3 ay oldu ve sanırım ondan hoşlanmaya başladım şu sıralar. O kadar güzel gözleri varki bişeyler hissetmemek imkansızzz... Sürekli yanıma gelmek için bahaneler uyduruyor bizim sınıftanda çıkmaz oldu geliyor öyle duruyor kendini gösteriyor. Yanımdan geçerken omuz atıyo gülüyo. Bi kere yürüyodum arkamdan gelmiş içime kadar nerdeyse girmiş bnmle o şekilde yürümüş arkamı dönsem burun buruna gelicez yanii. Yaptıklarıyla saçmalamaya başladı artık. Vee belli ediyor. Artık herkes bana gelip bu çocuk kesin senden hoşlnyr demeye başladı. Teklif bekliyorum ama tık yok. Ya şu oturduğum şehirde bütün popüler çocuklardan teklif geldi onun çevresi falan aklınıza gelebilecek biçok kişiden teklif geldi hiç birini kabul etmedim halada teklif gelmeye devam ediyor. Bu bütün bunları biliyor ve teklif etmiyor. Bigün çok fena yakınlaşmıştık. Tamda o an ondan hoşlanmaya başladım. Bizim okulumuzda bi duvar var çok garip. Onun kenarında yürüyoduk arkadaşlarım vardı okulun arka tarafına gidecektik ve oda diğer taraftan arkadaşıyla geliyormuş. Tam döndüm ve oda tam döndü bi anda ayakkabılarımın üstüne çıktı o ani haraketle oldu ve alnımız birbirine deydi ben hemen kendimi geri attım ve oda özür dilerim görmemiştim dedi. Ama çok güzeldi Msn Sad

kısacası aşık olmuşsun bence teklif edersem kabul etmez kaygısı yaşıyor bu durumda sen onun önüne dikil ve sor beni seviyomusun diye gerisi kendiliğindengelecektir tabi bunu yapmaya cesaretin varsa