Arama

_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2012       Mesaj #6
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
I wakeup early every morning.After, I wash my faca, comp my hair,have my breakfast and I wear my school uniform. Then I go to the school.I like my school.My lessons and my friends.My lessons are good.Sometimes I go to the cinema, shopping and party with my friends after the school.But usually I go to the home.At first I wear my daily clothes and study my lessons.After the dinner I watch television. And listen to music.I talk with my parents about everythink. After all these I go to my bedroom for sleep.I love my parents.I love my family.I love every think on the world. Here is the my day.

Her sabah erken kalkarım. Sonra yüzümü yıkar, saçlarımı tarar, kahvaltımı yapar ve okul üniformamı giyerim. Sonra okula giderim.Okulumu, derslerimi ve arkadaşlarımı seviyorum.Derslerim iyi.Bazan okuldan sonra arkadaşlarımla sinemaya, alışverişe ve partiye giderim.Fakat genellikle eve giderim.İlk önce günlük kıyafetlerimi giyer ve derslerime çalışırım. Akşam yemeğinden sonra televizyon seyrederim.Ve müzik dinlerim.Anne ve babamla her konuda sohbet ederiz. Bütün bunlardan sonra, uyumak için yatak odama giderim. Annemi ve babamı seviyorum.Ailemi seviyorum.Dünya üzerindeki herşeyi seviyorum. İşte benim günüm.
Son düzenleyen Safi; 20 Kasım 2017 20:17