Arama

macit_2000 - avatarı
macit_2000
Ziyaretçi
6 Ocak 2013       Mesaj #5
macit_2000 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sorunum şudur;

2008 yılında bir laptap aldım windows 7 kuruluydu ve driverleri sadece windows 7 de uyuyor sanırım

ben bu bilgisayara format attım ve xp yükledim. EKRAN KARTI hariç bütün driverler tamam, ekran kartı yüklenmiyor

yüklerken hata veriyor zar zor yüklesem bile hata raporu veriyor gönder/gönderme kısacası açılmıyor.

aygıt yoneticisinden güncellemeyi denedim fakat son sürüm yüklü diyor. şunun yüzünden olduğunu düşünüyorum

orjinal bilgisayarla gelen driverler windows 7 bende windows xp sp3 yüklü olduğu için driver uyumsuzluğu

olabildiğini düşünüyorum. w7 driverini xp ye çevirme yolu yorganı varmıdır dostlar. acil yardim bekliyorum

msn vermek yasakmı bilmiyorum ama sefer_macit@hotmail.com

moderatör arkadaşlar lütfen msn vermek yasak ise sadece msn' silin.

___________________________________________________________________________ _________________________________________________

arkadaşlar biliyorsunuz ki xp çok eskiden bu yana kullanılan bir işletim sistemi. bende sevdiğim ve kullanmak istediğim için kurmak istedim.
format atmadan önce ekran kartımda sorun yok attırdığım yer [ ekran kartın bozuk, değişmesi lazim 100 lira masrafı var] gibi saçmalıklarda
bulundu. ben yaptırmadan önce bi foruma sorayım dedim sizlere sordum yüklesem bile ekran kartını hata raporu alıyorum. orjinal gelen her driver windows 7 ye göre uyarlanmış. ben "freekiller" arkadaşın istediğini resimle atayım.

NOT: Windows 7 ' Yi mi Tekrar Kurayım ?

BU FORMATTAN SONRAKİ HALİ.

hpsrk

BU İSE ÖNCEKİ HALİ

hpslw

hpsm0

hpsm2