Arama

Ekran kartı driver'ı yüklerken hata veriyor, sorun ve çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Mayıs 2016 Gösterim: 6.891 Cevap: 7
slmslms - avatarı
slmslms
Ziyaretçi
25 Ekim 2011       Mesaj #1
slmslms - avatarı
Ziyaretçi
Ekran kartı sürücüsü nasıl yüklenir?

Ben Format attım pcme her seyi yükledim ses fln programları fln iste yükledim cogu seyi ekran kartı driverini yüklerken hata veriyor. Hata Bu resimde Var Lütfen Yardım. Lütfen Yardımm edin İşletim Sistemim Xp Ekran Kartım K9VGM-V .
EN İYİ CEVABI Rower verdi
Ekran kartınızın sürücüsünün işletim sisteminizle uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sisteminizle ilgili detaylı bilgiyi (anakart, ekran kartı) yazarsanız sisteminize uygun driver konusunda yardımcı olmaya çalışırız.

Son düzenleyen ahmetseydi; 26 Mayıs 2016 22:29
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş ben ati radeon hd 3400 driveri yüklüyorum hata weriyor ne yapmam lazım
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
2 Haziran 2012       Mesaj #3
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Ekran kartınızın sürücüsünün işletim sisteminizle uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz.

Sisteminizle ilgili detaylı bilgiyi (anakart, ekran kartı) yazarsanız sisteminize uygun driver konusunda yardımcı olmaya çalışırız.
Son düzenleyen ahmetseydi; 26 Mayıs 2016 22:29
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir121212 - avatarı
Misafir121212
Ziyaretçi
25 Haziran 2012       Mesaj #4
Misafir121212 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba, ekran kartımla ilgili bir sorunum var. Bu sabah eski bilgisayaımı tekrar kurdum. Fakat başka bir monitör taktım çünkü eski monitörüm çok büyüktü, onu kullanmak istemedim. Neyse işte, yeni monitör takınca kartların sürümleri falan sıfırlandı nedense. Driverlarını yükleyip updateledim. Daha sonra, eski monitörü kullanırken sorunsuz oynadığım oyun bu monitörde hiç açılmadı. Sizce bu neden kaynaklanıyor? Yanlış driver mı yükledim, yoksa gerçekten monitörün mü etkisi var?
macit_2000 - avatarı
macit_2000
Ziyaretçi
6 Ocak 2013       Mesaj #5
macit_2000 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sorunum şudur;

2008 yılında bir laptap aldım windows 7 kuruluydu ve driverleri sadece windows 7 de uyuyor sanırım

ben bu bilgisayara format attım ve xp yükledim. EKRAN KARTI hariç bütün driverler tamam, ekran kartı yüklenmiyor

yüklerken hata veriyor zar zor yüklesem bile hata raporu veriyor gönder/gönderme kısacası açılmıyor.

aygıt yoneticisinden güncellemeyi denedim fakat son sürüm yüklü diyor. şunun yüzünden olduğunu düşünüyorum

orjinal bilgisayarla gelen driverler windows 7 bende windows xp sp3 yüklü olduğu için driver uyumsuzluğu

olabildiğini düşünüyorum. w7 driverini xp ye çevirme yolu yorganı varmıdır dostlar. acil yardim bekliyorum

msn vermek yasakmı bilmiyorum ama sefer_macit@hotmail.com

moderatör arkadaşlar lütfen msn vermek yasak ise sadece msn' silin.

___________________________________________________________________________ _________________________________________________

arkadaşlar biliyorsunuz ki xp çok eskiden bu yana kullanılan bir işletim sistemi. bende sevdiğim ve kullanmak istediğim için kurmak istedim.
format atmadan önce ekran kartımda sorun yok attırdığım yer [ ekran kartın bozuk, değişmesi lazim 100 lira masrafı var] gibi saçmalıklarda
bulundu. ben yaptırmadan önce bi foruma sorayım dedim sizlere sordum yüklesem bile ekran kartını hata raporu alıyorum. orjinal gelen her driver windows 7 ye göre uyarlanmış. ben "freekiller" arkadaşın istediğini resimle atayım.

NOT: Windows 7 ' Yi mi Tekrar Kurayım ?

BU FORMATTAN SONRAKİ HALİ.

hpsrk

BU İSE ÖNCEKİ HALİ

hpslw

hpsm0

hpsm2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Intel G33/G31 Express Chipset Family yonga türü gma3100 ama sürekli biyerlerden Bad video card drivers! hatası alıyorum indirmediğim driver kalmadı Directx de yükledim güncelledim olmuyor.Ama driverları kurup pcyi tekrar başlattığım zaman cpu hata veriyor f1 to resume diyor f1 e bastığım zaman pc normal bir şekilde açılıyor LÜTFEN YARDIMCI OLUN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2014       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardes bende pcye format attm hersey normal ama ekran kartini gormuyo driver yuklemeye calistim BU SISTEME UYGUN YAZILIM BULUNAMADI diyo
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
5 Haziran 2014       Mesaj #8
Fırat.Duran - avatarı
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
Eğer bilgisayarınızda iki tane grafik işlemcisi varsa yanlış olanı kurmanız mümkündür.

1 - Anakarta bağlı yada işlemciye bağlı grafik işlemciler için:
Bunu anakart yazılım diskinden yükleyebilirsiniz. Tabi burdan görüntü almak isterseniz anakartın üstündeki (Mouse internet kablosu bağladığınız kart) ekran kablosu giriş yerine ekranı bağlayacaksınız.

2- Ayrıca takılmış bizim harici ekran kartı dediğimiz ürünlere sahipseniz:
A- Kasanızın kapağını açıp ekran kartı üstündeki numaralardan bulabilirsiniz.
B- AMD yada Nvidia hangisi olduğunu biliyorsanız sitesine gidip otomatik sistemi taratıp yazılımı bulabilirsiniz.